Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW I STOISK Z ALKOHOLEM


Wyposażenie sklepów i stoisk alkoholowych

Meble dla SKLEPÓW MONOPOLOWYCH

Właścicielom sklepów alkoholowych oferujemy meble sklepowe - estetyczne i bardzo funkcjonalne, dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Nasi handlowcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

system regałów metalowych – przeznaczonych do eksponowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Szeroki wybór elementów umożliwia budowanie ciągów regałów i ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni sklepu. Regały zaopatrzone są w certyfikaty wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania.

regały alkoholowe - wykonane na bazie regału metalowego z półkami metalowymi lub ze szkła hartowanego, wzbogacone o dodatkowe akcesoria, które podnoszą wizualne walory eksponowanych produktów - lustro na tylnej ściance, panel oświetlenia górny oraz dodatkowe oświetlenie pionowe. Mają Państwo możliwość obudowy pojedynczych modułów regałów, bądź całych ciągów regałów. Materiały wykończeniowe jakie zostały zastosowane to drewno barwione lub płyta laminowana (pokryta filmem melaminowym). Szerokość regałów oraz wymiary półek są tak dobierane, aby najlepiej wykorzystać całą przestrzeń.

regał chromowany na stopkach lub kółkach z 4 półkami skośnymi przeznaczonymi do prezentacji alkoholi oraz górną półką poziomą z płyty w kolorze czarnym.

system prowadzenia klienta - normuje przemieszczanie się klientów w sklepie. W ofercie bramki mechaniczne i zamykane, słupki, przegrody, młynki wejściowe, liny, stoliki pod koszyki sklepowe

lady sklepowe - są dostępne w kilku wymiarach i typach można je łączyć w ciągi dowolnej długości. Wykonane kompleksowo z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF. Dostępne mamy również blaty na zamówienie z postformingu lub corianu. Dla zapewnienia lepszej funkcjonalności można dodawać fronty i szuflady.

regały prasowe - wykonane na bazie regału metalowego z półkami schodkowymi – jedno-, dwu- i trzystopniowymi lub z drucianym stelażem, pozwalające na wyeksponowanie tytułów oferowanych czasopism.

regał papierosowy- wykonany na podstawie regału metalowego, z półkami do ekspozycji poszczególnych marek i do przechowywania paczek. Elementy dodatkowe to lustro, panel oświetlenia oraz możliwość wykonania nadruku na panelu do podświetleń.

regały magazynowe – są to bardzo stabilne meble umożliwiają ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej i składowanie towarów.

profesjonalne urządzenia i materiały do pakowania

 

Ragały alkohoowe z obudową Lady do sklepu alkoholowego Regały metalowe - gondole
Ragały matalowe białe producent abm Regały narożne
Regały metalowe prasowe Regały papierosowe

 

« Powrót