Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

TRIATHLON TEAM ABMu


TRIATHLON TEAM

Triathlonowy TEAM to amatorska grupa ABM, składająca się z osób, które kochają sport i lubią łączyć ze sobą różnego rodzaju aktywności fizyczne. Team bierze udział w licznych zawodach triathlonowych, a jego członkowie zdobywają na nich wysokie wyniki.

 

MaciejMaciej
 
Adam Adam   

IRON DRAGON TRIATHLON KRAKÓW 2018

Iron Dragon Triathlon Kraków 2018

Zawody Iron Dragon są jedną z największych imprez triathlonowych w południowej Polsce. Odbywają się od 2013 roku na dystansach olimpijskim i sprinterskim oraz w sztafecie. Wspierane są przez wielu sportowców. W tym roku ambasadorami wydarzenia zostali: Grzegorz Sudoł – trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista mistrzostw świata i srebrny medalista mistrzostw Europy w chodzie sportowym, a także Mateusz Kaźmierczak – reprezentant kraju w triathlonie.
- zobacz galerię


SILESIAMAN TRIATHLON KATOWICE 2018

Cyklokarpaty Wierchomla 2018

W Silesiaman Triathlon Katowice 2018 można było wziąć udział na dystansie 1/8. To właśnie na nim postanowili się sprawdzić nasi koledzy. Dystans 1/8 zakładał 950 metrów do przepłynięcia, 45 kilometrów do przejechania rowerem oraz 10,5 kilometra biegu. Wszystko to miało miejsce w stolicy województwa śląskiego – Katowicach.

 
- zobacz galerię
 


BIKE ATELIER TRIATHLON SOSNOWIEC 2018

Bike atelier Triathlon Sosnowiec 2018 to rywalizacja, w której startować można było indywidualnie lub w sztafecie. Uczestnicy zawodów musieli pokonać 475 metrów płynąc, 21 kilometrów jadąc na rowerze oraz 5 kilometrów biegnąc. Wszystko odbyło się w Sosnowcu. Rywalizujący wystartowali przy kąpielisku Stawiki, natomiast bieg zakończyli w Parku Środula. Udział można było wziąć w różnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii Open z podziałem na kobiety i mężczyzn, a także w sztafetach - bez podziału na płci

  - zobacz galerię


BESKID EXTREME TRIATHLON ŻYWIEC 2018

Beskid Extreme Triathlon Żywiec 2018 - TIME ABM

Żywiec Beskid Extreme Triathlon 2018 rozpoczął się od 1,9 kilometra do przepłynięcia w Jeziorze Żywieckim. Następnie pętla o długości 90 kilometrów do pokonania rowerem. Trasa biegowa z kolei rozpoczęła się na rynku w Żywcu i wyniosła ok. 21 kilometrów. Metą zawodów był najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – Skrzyczne - o wysokości 1257 m.n.p.m.

 
  - zobacz galerię


 

« Powrót