Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

BIEGOWY TEAM ABMu


TEAM biegowy sportowy ABMu 

powstał z inicjatywy Pani Prezes Mirosławy Morawskiej, a po godzinach pracy miłośniczki sportu. Wielu pracowników naszej firmy traktuje bieganie jako wielką pasję. Dlatego często bierzemy udział
w różnego rodzaju zawodach biegowych, które traktujemy jak świetną zabawę i sposób na spędzanie czasu wolnego.

POLAND BUSINESS RUN 2023

Kolejna odsłona biegu sztafetowego Poland Business Run odbyła się 3 września. Celem wydarzenia było wsparcie osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Nasze Drużyny:  Pula Talentów, Ci, którzy Zawsze Są, Wichry Dobrego Początku. W biegu uczestniczyły również dzieci pracowników.

zobacz galerię

   


  POLAND BUSINESS RUN 2022

Edycja charytatywnego biegu Poland Business Run 2022 miała miejsce 4 września. 4-kilometrowa trasa rozpoczęła się przed siedzibą ABM przy Dobrym Początku.

Na linie startowej ustawiły się Drużyny: Szefowa Kazała, Mix Kolorów, Stolarze-Mocarze ABM-u. Dodatkową atrakcją, zorganizowaną przez ABM w dniu wydarzenia, był bieg dzieci na dystansach 200 i 600 metrów. 

zobacz galerię
 


19. CRACOVIA MARATON 2022

19. edycja Cracovia Maraton odbyła się 24.04.2022.

Trasa biegu prowadziła wzdłuż zabytków i charakterystycznych miejsc Krakowa. Dystans biegu wyniósł 42 km i 195 metrów.

Od 2016 roku Cracovia Maraton wraz z Półmaratonem Królewskim oraz Biegiem Trzech Kopców należą do Królewskiej Triady Biegowej.

zobacz galerię


BUSINESS RUN KRAKÓW 2021

business run 2021Jubileuszowa, 10. edycja Poland Business Run była kolejną okazją do wspólnego biegu pracowników ABM. Tym razem bieg Business Run przybrał formę wirtualną. Na start i metę wybraliśmy siedzibę firmy przy ulicy Dobry Początek. 
W zawodach pobiegły dwie Drużyny ABM: Latawce Dobrego Początku i Węgorze Grzegorza. Sportowe emocje towarzyszyły także Kibicom, którzy zjawili się, by dopingować uczestnikom biegu.

- zobacz galerię


PÓŁMARATON MARZANNY KRAKÓW 2019

Półmaraton Marzanny Kraków 2019W 16. Krakowskim Półmaratonie Marzanny udział wzięli Adam i Maciek. Półmaraton Marzanny to 21 km. trasy najurokliwszymi ulicami Krakowa. Jest jedną z najważniejszych sportowych imprez wiosennych w Krakowie. Stanowi świetne rozpoczęcie sezonu, który obfituje w wiele wydarzeń sportowych.


- zobacz galerię
 


BUSINESS RUN KRAKÓW 2018

Business Run 2018 - TEAM ABMJuż po raz 6. pobiegliśmy w Kraków Businnes Run, biegu charytatywnym, pomagającym osobom z niepełnosprawnością ruchową. W sumie w biegu wzięło udział 6000 osób, a zebraliśmy razem 438 210 zł. Pieniądze zostaną przekazane podopiecznym Fundacji Poland Business Run, której jesteśmy partnerem. Trasa tej edycji wiodła z Rynku Głównego, ulicą Sławkowską na Planty, bulwarami wokół Wawelu, po wracała na Rynek.

- zobacz galerię


BIEG PO PUSZCZY NIEPOŁOMICE 2018

Bieg po Puszczy Niepołomickiej 2018 - TEAM ABM6 maja 2018 roku po raz kolejny odbył się bieg po puszczy, zorganizowany w Puszczy Niepołomickiej. Odbywał się na dwóch dystansach – półmaratonu oraz biegu na 10 km. Oprócz biegu, na trasie odbył się także wyścig rowerowy. Kolarze wystartowali 2 godzin wcześniej. Część z nich była także uczestnikami biegu, którzy potraktowali to jako świetną rozgrzewkę przed startem.


  - zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA 2018

Perły małopolski Skała 2018 - TEAM ABM

Już po raz kolejny wyruszyliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego, by wziąć udział w wyścigu Perły Małopolski Skała 2018. Bieg odbył się na 3 dystansach – krótkim, średnim i długim oraz jako marsz Nordic Walking.

- zobacz galerię


PÓŁMARATON MARZANNY KRAKÓW 2018

Półmaraton Marzanny Kraków 2018  -TIME ABM

15. Krakowski Półmaraton Marzanny rozpoczął wiosenny sezon biegowy. Był świetną okazją do tego, by sprawdzić swoje możliwości po zimie, a przy tym pomóc potrzebującym dzieciom. Dochód z biegu został w całości przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Schola Cordis Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej profesora Janusza Skalskiego.


- zobacz galerię

 


PERŁY MAŁOPOLSKI WAPIENNE 2017

Perły małolski Wapienne 2017 - Team ABM

Zawody Perły Małopolski 2017 odbyły się w Wapiennym, które położone jest na terenie Magurskiego Parku Narodowego. Organizatorzy tradycyjnie zaproponowali uczestnikom trasy biegowe oraz trasy do marszu Nordic Walking. Wyścig rozpoczął i zakończył się w Wapiennym. Wyjątkiem był bieg na trasie krótkiej, który rozpoczął się w Bartnem.


zobacz galerię


BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2017

Bieg Niepodległości 2017 - Team ABM

Krakowski Bieg Niepodległości 2017 to impreza, która odbyła się już po raz czwarty. Była skierowana zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Wydarzenie wspierało Schola Cordis – Fundację Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej Pana Profesora Janusza Skalskiego. Dzięki temu mieliśmy możliwość połączenia naszej pasji do biegania i pomocy innym.


  - zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI RABKA 2017

Perły małopolski Rabka 2017- Team ABM

Zawody Perły Małopolski 2017 zostały zorganizowane w Rabce, na terenie Gorczańskiego Parku Narodowego. Oprócz podziwiania pięknej okolicznej natury i krajobrazów, uczestnicy mogli się zmierzyć na kilku dystansach. Były to trzy dystanse biegowe oraz dwa marsze Nordic Walking. My także wzięliśmy udział w biegu.


- zobacz galerię
 


PERŁY MAŁOPOLSKI KOŚCIELISKO 2017

Perły małopolski Kościelisko 2017- Team ABM

Tym razem wzięliśmy udział w wyścigu Perły Małopolski w Kościelisku. Biegnąc, mogliśmy podziwiać piękno przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na zawodników czekały trzy dystanse biegowe oraz 2 dystanse do pokonania marszem Nordic Walking..


  - zobacz galerię
 
 


BUSINESS RUN KRAKÓW 2017

Businnes Run Kraków 2017- Team ABM

3 września odbył się po raz szósty bieg Business Run. Pobiegliśmy jako cztery drużyny. ABM- Atakujemy Bezwzględnie Metę w składzie: Ania, Maciek, Marcin, Piotr i Damian.  ABM- System Mnie Puścił: Robert, Adam, Tomasz, Łukasz i Maciek.  ABM- Ależ Będziemy Mknąć: Piotr, Michał, Iwona, Paweł i Maksymilian.  ABM- Absolutnie Będziemy Mistrzami: Paweł, Darek, Bogusław, Nikodem oraz Agnieszka.

- zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI ZAWOJA 2017

Perły małopolski Zawoja 2017- Team ABM

Bieg Perły Małopolski Zawoja 2017 odbył się tym razem w okolicznościach przyrody Babiogórskiego Parku Narodowego. Możliwe były tradycyjnie trzy trasy biegowe – krótka, średnia i długa, a także dwie trasy marszu Nordic Walking – krótka i średnia. 
- zobacz galerię
 


BIEG HEROSA PUSTYNIA BŁĘDOWSKA 2017

Bieg herosa - Pustynia Błędowska 2017  - Team ABM

Bieg Herosa 2017 to ekstremalny bieg przez Pustynię Błędowską. Przygotowane zostały w sumie 4 trasy - „Miraże”, czyli dwa biegi pustynne na dystansie 10 i 5 km, oraz „Listy Pustyni” – pustynne biegi z przeszkodami na 10 i 5 km. Trasy biegów wyznaczona były po najpiękniejszych i najbardziej piaszczystych odcinkach pustyni.


- zobacz galerię
 


PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA 2017

Perły małopolski Skała 2017- Team ABMWyruszyliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego, by wziąć udział w zawodach Perły Małopolski Skała 2017. Bieg odbył się na 3 dystansach – krótkim, średnim oraz długim, które wynosiły kolejny 6, ok. 13 i ok. 20 km. Możliwe było także wzięcie udziału w zawodach marszu Nordic Walking na dystansach krótkim oraz średnim.

 

- zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI SZCZAWNICA 2017

Perły małopolski Szczawnica 2017- Team ABMBieg Perły Małopolski 2017 w Szczawnicy odbył się w pięknym otoczeniu przyrody Pienińskiego Parku Narodowego. Zawody odbyły się na trzech dystansach biegowych – długim, średnim i krótkim. Można było także odbyć je jako marsz Nordic Walking na dystansach krótkim oraz średnim. Wszystkie trasy wynosiły od 6 do 20,6 km, a limit ich ukończenia wahał się w granicach godziny i 30 minut oraz 4 godzin.

  -  zobacz galerię


BUSINESS RUN KRAKÓW 2016

Businnes Run Kraków 2016- Team ABM

Pięć sztafet z Teamu ABM wzięło udział w Business Run Kraków 2016. W tym roku biegliśmy dla Agnieszki i Rafała – podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W biegu charytatywnym wzięliśmy udział w składzie: Ania, dwóch Adamów, Boguś, Ela, Jola, Mirka, Monika, Natalia, Weronika, Łukasz, Robert, Ryszard i Rysiek, Daniel, Darek, Maciek, Nikodem, Paweł, Piotrek, Tomek, Michał, Maksymilian i Iza oraz Iwona.

  - zobacz galerię


BUSINESS RUN KRAKÓW 2015

Businnes Run Kraków 2015- Team ABMPodczas Business Run Kraków 2015 pobiegliśmy w 15 osób. Nasze trzy sztafety pobiegły, by pomóc dwóm podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – Piotrkowi i Łukaszowi. Nasze sztafety składały się z następujących uczestników: Ania, Ela, Mirka, Monika, Natalia i Weronika, Adam, Bogdan, Darek, Maciek, Nikodem, Paweł, Piotrek, Rysiek i Tomek.

- zobacz galerię
 
 


BUSINESS RUN KRAKÓW 2014

Businnes Run Kraków 2014- Team ABM

14 września 2014 roku wzięliśmy udział w Poland Business Run Kraków. Jest to bieg charytatywny, dzięki któremu możemy pomóc osobom po amputacjach. Nasze sztafety stanęły na starcie, by zebrać pieniądze dla pięciu beneficjentów. Ekipa Orły ABM-u wystartowała w składzie – Mirka, Ania, Adam, Darek oraz Daniel.

- zobacz galerię

 


 

« Powrót