Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

BIEGOWY TEAM ABMu


TEAM biegowy sportowy ABMu 

powstał z inicjatywy Pani prezes Mirosławy Morawskiej, a po godzinach pracy miłośniczki sportu. Wielu pracowników naszej firmy traktuje bieganie jako wielką pasję. Dlatego często bierzemy udział
w różnego rodzaju zawodach biegowych, które traktujemy jak świetną zabawę i sposób na spędzanie czasu wolnego.

 

PÓŁMARATON MARZANNY KRAKÓW 2019

Półmaraton Marzanny Kraków 2019W 16. Krakowskim Półmaratonie Marzanny udział wzięli Adam i Maciek. Półmaraton Marzanny to 21 km. trasy najurokliwszymi ulicami Krakowa. Jest jedną z najważniejszych sportowych imprez wiosennych w Krakowie. Stanowi świetne rozpoczęcie sezonu, który obfituje w wiele wydarzeń sportowych.


- zobacz galerię
 


BUSINESS RUN KRAKÓW 2018

Business Run 2018 - TEAM ABMJuż po raz 6. pobiegliśmy w Kraków Businnes Run, biegu charytatywnym, pomagającym osobom z niepełnosprawnością ruchową. W sumie w biegu wzięło udział 6000 osób, a zebraliśmy razem 438 210 zł. Pieniądze zostaną przekazane podopiecznym Fundacji Poland Business Run, której jesteśmy partnerem. Trasa tej edycji wiodła z Rynku Głównego, ulicą Sławkowską na Planty, bulwarami wokół Wawelu, po wracała na Rynek.
- zobacz galerię
 


BIEG PO PUSZCZY NIEPOŁOMICE 2018

Bieg po Puszczy Niepołomickiej 2018 - TEAM ABM6 maja 2018 roku po raz kolejny odbył się bieg po puszczy, zorganizowany w Puszczy Niepołomickiej. Odbywał się na dwóch dystansach – półmaratonu oraz biegu na 10 km. Oprócz biegu, na trasie odbył się także wyścig rowerowy. Kolarze wystartowali 2 godzin wcześniej. Część z nich była także uczestnikami biegu, którzy potraktowali to jako świetną rozgrzewkę przed startem.


  - zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA 2018

Perły małopolski Skała 2018 - TEAM ABM

Już po raz kolejny wyruszyliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego, by wziąć udział w wyścigu Perły Małopolski Skała 2018. Bieg odbył się na 3 dystansach – krótkim, średnim i długim oraz jako marsz Nordic Walking.

  - zobacz galerię


PÓŁMARATON MARZANNY KRAKÓW 2018

Półmaraton Marzanny Kraków 2018  -TIME ABM

15. Krakowski Półmaraton Marzanny rozpoczął wiosenny sezon biegowy. Był świetną okazją do tego, by sprawdzić swoje możliwości po zimie, a przy tym pomóc potrzebującym dzieciom. Dochód z biegu został w całości przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Schola Cordis Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej profesora Janusza Skalskiego.


- zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI WAPIENNE 2017

Perły małolski Wapienne 2017 - Team ABM

Zawody Perły Małopolski 2017 odbyły się w Wapiennym, które położone jest na terenie Magurskiego Parku Narodowego. Organizatorzy tradycyjnie zaproponowali uczestnikom trasy biegowe oraz trasy do marszu Nordic Walking. Wyścig rozpoczął i zakończył się w Wapiennym. Wyjątkiem był bieg na trasie krótkiej, który rozpoczął się w Bartnem.


  -  zobacz galerię


BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2017

Bieg Niepodległości 2017 - Team ABM

Krakowski Bieg Niepodległości 2017 to impreza, która odbyła się już po raz czwarty. Była skierowana zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Wydarzenie wspierało Schola Cordis – Fundację Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej Pana Profesora Janusza Skalskiego. Dzięki temu mieliśmy możliwość połączenia naszej pasji do biegania i pomocy innym.


  - zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI RABKA 2017

Perły małopolski Rabka 2017- Team ABM

Zawody Perły Małopolski 2017 zostały zorganizowane w Rabce, na terenie Gorczańskiego Parku Narodowego. Oprócz podziwiania pięknej okolicznej natury i krajobrazów, uczestnicy mogli się zmierzyć na kilku dystansach. Były to trzy dystanse biegowe oraz dwa marsze Nordic Walking. My także wzięliśmy udział w biegu.


  - zobacz galerię
 


PERŁY MAŁOPOLSKI KOŚCIELISKO 2017

Perły małopolski Kościelisko 2017- Team ABM

Tym razem wzięliśmy udział w wyścigu Perły Małopolski w Kościelisku. Biegnąc, mogliśmy podziwiać piękno przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na zawodników czekały trzy dystanse biegowe oraz 2 dystanse do pokonania marszem Nordic Walking..


  - zobacz galerię
 
 


BUSINESS RUN KRAKÓW 2017

Businnes Run Kraków 2017- Team ABM

3 września odbył się po raz szósty bieg Business Run. Pobiegliśmy jako cztery drużyny. ABM- Atakujemy Bezwzględnie Metę w składzie: Ania, Maciek, Marcin, Piotr i Damian.  ABM- System Mnie Puścił: Robert, Adam, Tomasz, Łukasz i Maciek.  ABM- Ależ Będziemy Mknąć: Piotr, Michał, Iwona, Paweł i Maksymilian.  ABM- Absolutnie Będziemy Mistrzami: Paweł, Darek, Bogusław, Nikodem oraz Agnieszka.
  - zobacz galerię
 


PERŁY MAŁOPOLSKI ZAWOJA 2017

Perły małopolski Zawoja 2017- Team ABM

Bieg Perły Małopolski Zawoja 2017 odbył się tym razem w okolicznościach przyrody Babiogórskiego Parku Narodowego. Możliwe były tradycyjnie trzy trasy biegowe – krótka, średnia i długa, a także dwie trasy marszu Nordic Walking – krótka i średnia. 
- zobacz galerię
 


BIEG HEROSA PUSTYNIA BŁĘDOWSKA 2017

Bieg herosa - Pustynia Błędowska 2017  - Team ABM

Bieg Herosa 2017 to ekstremalny bieg przez Pustynię Błędowską. Przygotowane zostały w sumie 4 trasy - „Miraże”, czyli dwa biegi pustynne na dystansie 10 i 5 km, oraz „Listy Pustyni” – pustynne biegi z przeszkodami na 10 i 5 km. Trasy biegów wyznaczona były po najpiękniejszych i najbardziej piaszczystych odcinkach pustyni.


- zobacz galerię
 


PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA 2017

Perły małopolski Skała 2017- Team ABMWyruszyliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego, by wziąć udział w zawodach Perły Małopolski Skała 2017. Bieg odbył się na 3 dystansach – krótkim, średnim oraz długim, które wynosiły kolejny 6, ok. 13 i ok. 20 km. Możliwe było także wzięcie udziału w zawodach marszu Nordic Walking na dystansach krótkim oraz średnim.

 

- zobacz galerię


PERŁY MAŁOPOLSKI SZCZAWNICA 2017

Perły małopolski Szczawnica 2017- Team ABMBieg Perły Małopolski 2017 w Szczawnicy odbył się w pięknym otoczeniu przyrody Pienińskiego Parku Narodowego. Zawody odbyły się na trzech dystansach biegowych – długim, średnim i krótkim. Można było także odbyć je jako marsz Nordic Walking na dystansach krótkim oraz średnim. Wszystkie trasy wynosiły od 6 do 20,6 km, a limit ich ukończenia wahał się w granicach godziny i 30 minut oraz 4 godzin.

  -  zobacz galerię


BUSINESS RUN KRAKÓW 2016

Businnes Run Kraków 2016- Team ABM

Pięć sztafet z Teamu ABM wzięło udział w Business Run Kraków 2016. W tym roku biegliśmy dla Agnieszki i Rafała – podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W biegu charytatywnym wzięliśmy udział w składzie: Ania, dwóch Adamów, Boguś, Ela, Jola, Mirka, Monika, Natalia, Weronika, Łukasz, Robert, Ryszard i Rysiek, Daniel, Darek, Maciek, Nikodem, Paweł, Piotrek, Tomek, Michał, Maksymilian i Iza oraz Iwona.

  - zobacz galerię


BUSINESS RUN KRAKÓW 2015

Businnes Run Kraków 2015- Team ABMPodczas Business Run Kraków 2015 pobiegliśmy w 15 osób. Nasze trzy sztafety pobiegły, by pomóc dwóm podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – Piotrkowi i Łukaszowi. Nasze sztafety składały się z następujących uczestników: Ania, Ela, Mirka, Monika, Natalia i Weronika, Adam, Bogdan, Darek, Maciek, Nikodem, Paweł, Piotrek, Rysiek i Tomek.

  - zobacz galerię

 


BUSINESS RUN KRAKÓW 2014

Businnes Run Kraków 2014- Team ABM

14 września 2014 roku wzięliśmy udział w Poland Business Run Kraków. Jest to bieg charytatywny, dzięki któremu możemy pomóc osobom po amputacjach. Nasze sztafety stanęły na starcie, by zebrać pieniądze dla pięciu beneficjentów. Ekipa Orły ABM-u wystartowała w składzie – Mirka, Ania, Adam, Darek oraz Daniel.

  - zobacz galerię

 


 

« Powrót