Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI


Przedmiot działalności:

 • kompleksowa obsługa Klientów, wyposażających sklepy i biura

 • produkcja mebli

 • sprzedaż detaliczna i hurtowa mebli oraz akcesoriów meblowych

Klienci cenią nas za:

 • szeroki asortyment, pakiet usług dodatkowych i troskę o każdego Klienta

 • realizację indywidualnych zleceń produkcyjnych

 • dostępność standardowego asortymentu "od ręki"

 • znajomość rynku, doświadczenie i kompleksowość świadczonych usług

Jesteśmy polską spółką z wieloletnią tradycją w branży wyposażenia sklepów, hurtowni, magazynów i biur. Prowadzimy kompleksową obsługę Klientów indywidualnych oraz sieci handlowych. Jako producent mebli oferujemy bogaty asortyment towarów dla sklepów każdej branży, realizujemy zlecenia indywidualne. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Wyróżnia nas profesjonalna obsługa, różnorodność świadczonych usług i oferowanych towarów. Zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość w przystępnej cenie.

Oferujemy kompletne, estetyczne i bardzo funkcjonalne rozwiązania dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż: supermarketów, sklepów spożywczych i delikatesów, piekarni, cukierni, sklepów i stoisk warzywno – owocowych, alkoholowych, sklepów ze zdrową żywnością, sklepów z konfekcją, bielizną, obuwiem, odzieżą i artykułami dla dzieci, sklepów z artykułami przemysłowymi, AGD, chemią i kosmetykami, dla sklepów jubilerskich, drogerii, aptek.

Nasi doradcy w dziale handlowym pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do wszystkich zakupionych u nas urządzeń.

Oferta handlowa obejmuje:

 • dla sklepów – system regałów metalowych ABM, regały branżowe z drewna i na bazie regału metalowego, systemy prowadzenia klienta, boksy kasowe, lady sklepowe, witryny, wózki sklepowe i koszyki, urządzenia chłodnicze, systemy konfekcyjne, stojaki, manekiny i ekspozytory, wagi i krajalnice, urządzenia i materiały od pakowania, akcesoria meblowe

 • dla biur – meble pracownicze i gabinetowe (biurka, regały, szafy, kontenerki, dostawki), szafy metalowe – biurowe i pracownicze, krzesła obrotowe i specjalistyczne, fotele gabinetowe, sejfy i kasy pancerne

 • dla magazynów i hurtowni – regały magazynowe, system regałów metalowych ABM, regały druciane chromowane, szafki BHP, kosze i pojemniki. Na zamówienie – regały paletowe wysokiego składowania, wózki transportowe i wagi magazynowe

Usługi:

 • projektowanie, montaż, transport i serwis

Sprzedaż prowadzona jest zarówno w centrali w Krakowie, jak i za pośrednictwem własnych salonów sprzedaży powiązanych umowami franchisingu w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Tarnowie. Na terenie całej Polski prowadzimy sprzedaż poprzez własny sklep internetowy oraz sieć Odbiorców hurtowych, z którymi zawarliśmy długofalowe umowy o współpracy.

 

Wyposażenie sklepu lub biura z dofinansowaniem dla rozpoczynających własną działalność

Planują Państwo rozpoczęcie działalności i skorzystanie ze wsparcia finansowego? Dotacja na otwarcie sklepu z Urzędu Pracy lub Unii Europejskiej to szansa na zakup niezbędnego wyposażenia.

Pomagamy przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność:
– Wystawiamy dokumenty umożliwiające otrzymanie dotacji lub pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
– Przygotowujemy oferty, które mogą być wykorzystywane do przygotowywania wniosku o dofinansowanie.
– Wystawiamy faktury proforma pod dotacje na wszelkiego rodzaju asortyment z naszej oferty.
– Pomagamy w umeblowaniu sklepów, biur i sali obsługi Klienta.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepów i biur. Proponujemy między innymi systemy sklepowe, regały, lady, stoliki ekspozycyjne i asortyment uzupełniający. Zapewniamy również meble biurowe, takie jak biurka, krzesła, regały i szafy.

W naszej ofercie meble dopasowane do specyfiki każdego rodzaju działalności handlowej, w tym:
– sklepów spożywczych, supermarketów,
– sklepów odzieżowych, sportowych, obuwniczych,
– sklepów przemysłowych,
– drogerii,
– aptek.

To tylko kilka przykładów branż, dla których oferujemy dedykowane rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-sklepy-kazdej-branzy-i-dowolnej-powierzchni
https://www.abm.com.pl/wyposazamy-biura-sale-konferencyjne-recepcje-hotele-kawiarnie-i-magazyny

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – służymy wsparciem!

« Powrót