Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

SERWIS


Serwis krajalnic ABM

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Sprzedajemy urządzenia wysokiej jakości. Zapewniamy serwis oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do wszystkich zakupionych u nas urządzeń: wag i krajalnic, maszynek do mięsa i metkownic. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Ma-Ga, serwisujemy urządzenia: Avery Berkel, Avery Dennison, Berkel, Best Copyfax, Blitz, CAS, Dibal, Fama, Ma-Ga, Meto, Open, Tovel, Printex, Smart i wielu innych producentów.

 

Szybkie konsultacje i diagnoza problemu
W przypadku kłopotów technicznych lub problemów związanych
z funkcjonowaniem zakupionych w salonach naszej sieci urządzeń możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie specjalistów – serwisantów. W celu skorzystania z usług serwisowych prosimy o wysłanie zgłoszenia lub wybór najbliższego punktu serwisowego wszystkie punkty, zlokalizowane przy naszych salonach sprzedaży, czynne są od pon do pt w godz. 8.00 - 16.00

Profesjonalna pomoc i szybkie naprawy
W nagłych sprawach można się z nami kontaktować telefonicznie pod nr 515212600. Dokonujemy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także napraw wag i krajalnic, metkownic i innych urządzeń. Zakupicie Państwo u nas również wszystkie materiały eksploatacyjne do urządzeń, które mamy w swojej ofercie. Odpłatnie naprawimy również urządzenia zakupione w innych sklepach poza siecią ABM.

Zgłoszenie serwisowe

Dział Serwisu tel: 667 004 622 tel: 515 212 600
Warunkiem przyjęcia sprzętu do serwisu jest dostarczenie wypełnionego Zgłoszenia serwisowego. Formularz musi być czytelnie wypełniony oraz podpisany.

Do pobrania:
- formularz zgłoszenia serwisowego 

Serwis ABM Kraków Serwis krajalnic Krajalnice serwisserwisowanie urządzeń sklepowych

 

« Powrót