Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

PARK MASZYN


Zakład produkcyjny ABM

Produkujemy sprzedawane przez nas meble od 1993 roku

Po realizacji - w okresie od X 2011 do II 2012 roku, projektu „Wzrost konkurencyjności ABM S.A. poprzez stworzenie innowacyjnej linii technologicznej i uruchomienie produkcji nowych kolekcji mebli” zakupiono 2 nowoczesne maszyny: centrum WEEKE VENTURE3M oraz okleiniarkę BIESSEEDGE. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Ponadto posiadamy m.in. centrum WEEKE BHX, piłę panelową, okleiniarkę, centrum wiertnicze, okleiniarkę ręczną.

W celu zwiększenia wydajności zakładu produkcyjnego niektóre maszyny zostały specjalnie zmodernizowane pod kątem specyfiki naszych produktów – efektem, oprócz jakości, jest także obniżenie kosztów produkcji niektórych wyrobów, poszerzenie asortymentu o nowe rozwiązania oraz skrócenie czasu realizacji zamówień indywidualnych.

W zakładzie działają dwie, niezależne linie produkcyjne – dla produkcji seryjnej oraz dla realizacji nietypowych zleceń indywidualnych, Wspólnym ogniwem obu linii jest piła oraz montownia i pakowalnia mebli. Osobne dla obu linii są centra obróbcze i okleiniarki.

Meble przygotowywane są w Dziale Projektów, a centra obróbcze posiadają połączenie z programem projektowym, który jest automatycznie wczytywany do maszyny. Innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują optymalne wykorzystanie materiału i energii, skracają czas produkcji i do minimum ograniczają możliwość powstania błędu. Maszyny posiadają oznakowanie CE
i spełniają wymagania dyrektywy maszynowej oraz polskich przepisów BHP.

produkcja mebli sklepowych

 

 


 

Centrum ABM Maszyna centrum ABM Centrum RoverOkleiniarka ABMOkleiniarka w ABM Piła panelowa w ABM

 

Zapisz

« Powrót