Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Regał metalowy alkoholowy z obudową i oświetleniem

Strona główna » Katalog produktów » MEBLE BRANŻOWE » Regały Sklepowe Alkoholowe » Regał metalowy alkoholowy z obudową i oświetleniem


Opis:

Kod: A-A-S-REG-AL-...

Regał na alkohol 233 cm z obudową i oświetleniem

Cena PL

Regał metalowy  na alkohol z obudową z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) oraz oświetleniem LED przeznaczony jest do ekspozycji alkoholi w sklepach spożywczych oraz monopolowych.

Boki regału i plecy wykonane są z płyty, a półki z metalu. Kolor elementów metalowych to  szary, natomiast płyta wykonana jest w kolorze jasnobrązowym - dąb królewski lub dąb sonoma.

Regał zawiera 5 wzmocnionych półek metalowych o głębokości  45 cm.  Każda półka ozdobiona jest listwą przednią z płyty laminowanej w kolorze obudowy. Obciążenie jednej półki wynosi 120 kg, a całego mebla 700 kg.

U góry regału widoczna jest tabliczka dekoracyjna w kontrastowym kolorze do umieszczenia nazwy kategorii produktów (na przykład nazw alkoholi) lub logo.

Wymiary:
Wysokość: 233 cm (+ dodatkowa regulacja za pomocą stopki +/- 3 cm)
Szerokość: 105,4 cm
Głębokość: 65,1 cm

Możliwość dokupienia:  tabliczki sklepowe -  tabliczka Alkohol szkodzi zdrowiutabliczka Młodzieży do lat 18 alkoholu nie sprzedajemy 

 

Instrukcja montażu

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji

Regał alkoholowy w kolorze wenge zwyciężył w kategorii Najlepszy dostawca – meble sklepowe w  V edycji konkursu „Perły Rynku FMCG 2013”.