Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Zawieszki sklepowe z szyldem

odsłon: 444

Zawieszki sklepowe z szyldem

15-05-2019

Zawieszki sklepowe to uniwersalny sposób na ciekawą ekspozycję. Zawieszki sklepowe z szyldem to coś więcej. Ich dodatkową funkcją jest funkcja informacyjna, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej kompleksowym elementem wyposażenia.

Zawieszka z szyldem to idealne miejsce na każdy rodzaj produktu. Ponieważ może mieć różne kształty i długości, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających towarów. Z kolei szyld z miejscem na informację to ukłon w stronę wymagających Klientów.

Dzięki bezpośredniemu umieszczeniu go przy zawieszce Klient nie będzie miał kłopotów z dopasowaniem informacji do konkretnego produktu. To bardzo ważne, szczególnie w sklepach, w których jest wiele towarów o bardzo podobnych parametrach. Na przykład w sklepach z elektroniką.

Zawieszki to też niekończące się możliwości aranżacyjne. Są umieszczane na kratach lub ściankach, ale nie na stałe. Dzięki temu obsługa może zmieniać ich ułożenie w zależności od potrzeby. Na przykład rozsunąć je lub przysunąć do siebie bliżej, jeśli produkty są węższe. To pozwala oszczędzać miejsce.

Ponieważ każdy produkt jest inny – zasługuje na dopasowany do swoich wymagań sposób ekspozycji. Zawieszki są w stanie to zapewnić, ponieważ mają dedykowane rozwiązania. Na przykład specjalne zawieszki na suszarki do włosów lub piłki. To bezpieczny i zarazem efektowny sposób na ich prezentację.

Zawieszki z szyldem są więc nie tylko wygodne i funkcjonalne. Zapewniają także estetyczny wygląd i dostarczają Klientom wiedzy na temat produktów. Wszystkie te zalety, w zestawieniu z atrakcyjnymi cenami, czynią je jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do sklepu.

  1. Zawieszka na kratę
    pojedyncza z szyldem i osłonką chromowana
  2. Zawieszka na kratę
    podwójna z szyldem i osłonką chromowana
  3. Zawieszka na panel
    pojedyncza z osłonką cenową i szyldem chromowana
  4. Zawieszka na panel podwójna z osłonką cenową i szyldem chromowana

Zawieszki sklepowe z szyldem - ABM SA Wyposażenie Sklepów

« Powrót