Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Wystrój salonu odzieżowego marki modowej – lidera branży fashion

odsłon: 127

Wystrój salonu odzieżowego marki modowej – lidera branży fashion

10-07-2024

Jakiś czas temu informowaliśmy o wyposażeniu salonu odzieżowego  znanej marki modowej. Zgodnie ze strategią intensywnego rozwoju, polska sieć odzieżowa zdecydowała się na otwarcie salonu w kolejnej lokalizacji. Nad zaaranżowaniem wyjątkowej przestrzeni zakupowej w Bytomiu czuwał Salon ABM w Krakowie. Zadbaliśmy o wszystkie aspekty: produkcję mebli sklepowych, transport oraz montaż wyposażenia.

Centrum trendów i inspiracji ze świata mody

Nowy salon marki  znajduje się w centrum handlowym w Bytomiu.  Powierzchnia sali sprzedaży wynosi 880 mkw.  Salon jest podzielony na kilka działów: TRENDS  z odzieżowymi hitami sezonu,  DENIM  z bogatą kolekcją ubrań jeansowych oraz  DOM  z dodatkami i dekoracjami. Do dyspozycji Klientów są również  komfortowe przymierzalnie, które wyposażyliśmy w lustra i drążki na zawieszanie ubrań, a także ławki, na których Klienci mogą odłożyć swoje rzeczy.

Sieć odzieżowa utrzymuje jednolity wystrój swoich salonów. Dlatego wnętrze w nowej lokalizacji utrzymane jest w białej kolorystyce, zgodnej z wizerunkiem marki. Przyjazna i nowoczesna aranżacja wnętrza sklepu współgra z różnorodnymi barwami i printami na ubraniach.

Efekty realizacji: wystrój salonu w Bytomiu

Główny element wyposażenia stanowią zabudowy przyścienne. Zaopatrzyliśmy je w zawieszki, ramiona sklepowe i półki, dzięki którym ubrania są eksponowane w zróżnicowany sposób: bokiem i frontem do Klientów. Stojaki na ubrania  z półkami i zawieszkami to kolejne elementy, których nie mogło zabraknąć w sklepie odzieżowym. Stojaki są wyposażone w kółka, dzięki czemu można je łatwo przestawiać, w zależności od potrzeb ekspozycji.

W środkowej części salonu umieściliśmy podesty sklepowe różnej wielkości, przeznaczone na  nowoczesne manekiny abstrakcyjne. Zadbaliśmy również o stoły ekspozycyjne, dedykowane na  dodatki odzieżowe i dekoracje do domu. Umieszczone obok stojaki z kratami sklepowymi i zawieszkami, umożliwiają ekspozycję drobnych akcesoriów z obu stron.

W sekcji z artykułami do wnętrz zastosowaliśmy ciąg regałów przyściennych oraz gondole sklepowe, idealne do ekspozycji bogatej gamy artykułów.

W ramach realizacji zamontowaliśmy również  metalowe  regały magazynowe naszej produkcji, dzięki którym organizacja towaru i przechowywanie zamówień dla Klientów są znacznie ułatwione.

W ramach współpracy z Klientem wyposażyliśmy salony marki w Polsce i za granicą: w Czechach, Chorwacji, Estonii, na Węgrzech i Słowacji. O realizacji w Krakowie pisaliśmy tutaj.

Wyposażamy sklepy od 1991 roku – zapraszamy do kontaktu.

Realizacja wystroju sklepu odzieżowego | ABM Kraków

« Powrót

Galeria