Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyróżnienie od ZHP dla Pani Prezes

odsłon: 137

Wyróżnienie od ZHP dla Pani Prezes

25-04-2022

Z przyjemnością informujemy, że Pani Prezes ABM, Mirosława Morawska, zdobyła tytuł „Najlepszego Instruktora ZHP Chorągwi Krakowskiej 2021 roku” w kategorii „Partner”.

Partnerzy oraz instruktorzy wyróżnieni w tej kategorii zostali docenieni za wsparcie ZHP Chorągwi Krakowskiej, jej hufców lub agend.
 
Podczas uroczystej Gali Finałowej 9. edycji Plebiscytu TADEK poznaliśmy  zwycięzców 10 kategorii konkursowych. Nagrody wręczono w takich kategoriach jak: Drużynowi, Komendanci hufca i szczepu, Inicjatywa programowa, Senior, Partner, Kształcenie i praca z kadrą. Uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów odbyła się  23 kwietnia w Nowohuckim Centrum Kultury.
 
ZHP jest organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży. Działa zgodnie z harcerskimi wartościami, takimi jak: patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba, wiara, praca, sprawiedliwość, wolność i pokój. Chorągiew Krakowska ZHP działa w Małopolsce, pomagając młodym osobom w odkrywaniu talentów, wspieraniu rozwoju i organizowaniu czasu wolnego.
 
Wspomagamy inicjatywy harcerzy. Siedziba ABM była miejscem, gdzie odbyły się  zajęcia praktyczne z Hybrydowego Kursu Podstaw Pierwszej Pomocy. Z kolei w ośrodku w Brzeźnicy gościliśmy dwa zastępy drużyn harcerskich. Odbył się tam także wakacyjny obóz dla harcerzy.
 

Tytuł "Najlepszego Instruktora ZHP"

« Powrót

Galeria