Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Brylant Polskiej Gospodarki 2023 dla ABM!

odsłon: 241

Brylant Polskiej Gospodarki 2023 dla ABM!

17-04-2024

Z dumą ogłaszamy, że prestiżowy tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2023 powiększa naszą kolekcję nagród!!! Już siódmy rok z rzędu znajdujemy się w czołówce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. To uznanie naszych doskonałych wyników finansowych!

Poznaliśmy wyniki XVI edycji konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2023. 88 milionów złotych – tyle wyniosła wartość rynkowa naszej firmy w grudniu 2023 roku! Tym samym znaleźliśmy się w czołówce przedsiębiorstw z województwa małopolskiego, które wykazują się wyjątkowo dobrą sytuacją finansową.

Nagroda jest wynikiem zaangażowania całego Zespołu ABM – dziękujemy wszystkim Działom! Nasze codzienne działania mają realny wpływ na rozwój firmy i jak widać, prowadzą do sukcesów! To nasza wspólna nagroda - mamy powód do dumy!

Dziękujemy również naszym Klientom i Kontrahentom za zaufanie! To dzięki Państwu jesteśmy zdeterminowani, by nieustannie się rozwijać i umacniać pozycję lidera w branży.

Po raz pierwszy tytuł Brylant Polskiej Gospodarki otrzymaliśmy w 2017 roku. W kolejnych latach powtórzyliśmy ten sukces i dziś możemy pochwalić się aż siedmioma Brylantami. Każda wygrana to potwierdzenie, że nasza firma rozwija się sukcesywnie, z roku na rok uzyskując coraz to lepsze wyniki.

Jak powstawał ranking Brylantów? Instytut Europejskiego Biznesu w styczniu bieżącego roku zbadał wyniki finansowe aż 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Do analizy posłużyły dane finansowe za lata 2021-2022, znajdujące się w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz wskaźniki giełdowe z grudnia 2023 roku.

Warunki i kryteria niezbędne w celu analizy wyników finansowych:
– dane finansowe dostępne w KRS (lata 2021-2022),
– zysk netto przekraczający 10 tysięcy złotych (lata 2021-2022),
– kapitał własny powyżej 10 tysięcy złotych (lata 2021-2022),
– wartość przychodów netto ze sprzedaży (i zrównanych z nimi) powyżej 100 tysięcy złotych (lata 2021-2022).

Aby uzyskać wyróżnienie, wartość rynkowa firmy w grudniu 2023 roku musiała przekroczyć 10 milionów złotych. Firmy są wyceniane w taki sam sposób jak spółki krajowe notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Instytut Europejskiego Biznesu zajmuje się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw od 2006 roku. Corocznie sprawdza dane finansowe firm w całej Polsce. Analizy bazują na oficjalnych i wiarygodnych danych dostępnych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ranking Brylantów jest pomocnym narzędziem do oceny wiarygodności partnerów biznesowych.

Brylant Polskiej Gospodarki to kolejne wyróżnienie przyznane ABM. W styczniu informowaliśmy o otrzymaniu Diamentu Miesięcznika Forbes 2024 za dynamiczny rozwój: /diamenty-forbesa-dynamiczny-rozwoj-abm

ABM Brylantem Polskiej Gospodarki 2023 | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót