Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie stoiska warzywnego – meble, które sprzedają

odsłon: 257

Wyposażenie stoiska warzywnego – meble, które sprzedają

22-04-2021

Jednym z kluczowych działów w sklepie spożywczym jest stanowisko warzywne. Klienci oczekują od sklepu bogatej oferty świeżych i dobrze wyglądających produktów. Wyposażenie stoiska warzywnego poza podstawową rolą prezentacji produktów powinno także wzbogacać wizerunek sklepu.

Dobrze dobrane meble na owoce i warzywa pełnią jednocześnie kilka funkcji. Ułatwiają logiczne grupowanie towaru, a co za tym idzie, szybsze znajdowanie szukanych produktów przez Klientów. Są na tyle pojemne, że mieszczą większy asortyment, bez potrzeby jego częstego dokładania. Ich konstrukcja gwarantuje stabilność nawet przy większym obciążeniu. Przy tych cechach niemniej istotny okazuje się wygląd mebli. Atrakcyjne wyposażenie stoiska warzywnego poprawia wizerunek nie tylko działu, ale i całego sklepu.

  Jak więc wybrać trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie meble warzywnicze? Do wyboru mamy metalowe regały przyścienne, regały modułowe, dwustronne gondole i okrągłe wyspy. Dodatkowe wyposażenie stanowią natomiast wielopoziomowe stojaki oraz zestawy kwadratowych i okrągłych koszy. Wybierając meble, warto pochylić się też nad wyborem koloru. Okazuje się, że nawet ten element wpływa na wybory zakupowe Klientów.

Ważną rolę w procesie zakupowym odgrywa bowiem zmysł wzroku. Warto wybrać regały do sklepu warzywnego w kolorze, który dobrze komponuje się z wielobarwnymi warzywami i owocami. Kiedyś w sklepach królowały meble w kolorze zielonym. Jednak obecnie to kolor antracytowy zyskuje na popularności. Ten stonowany kolor symbolizuje wysoką jakość, profesjonalizm i neutralność. Dodaje wnętrzu elegancji. Ciemna barwa szarości w regałach przełamywana jest kolorowymi skrzynkami na owoce i warzywa. Dzięki temu to świeże produkty są na pierwszym planie.

Ostatnio popularnym rozwiązaniem w sklepach są regały warzywne metalowe w kolorze antracytowym. Dzięki solidnej budowie i odporności na zniszczenia sprawdzają się w średnich i dużych obiektach. W większych sklepach na środku działu znajdziemy również gondole oraz wyspy, które umożliwiają Klientom wybór produktów z kilku stron.

Zapraszamy do obejrzenia antracytowych mebli na warzywa i owoce w sklepie ABM.

« Powrót

Galeria