Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu Żabka na krakowskim Rynku

odsłon: 1226

Wyposażenie sklepu Żabka na krakowskim Rynku

02-08-2019

Z ogromną dumą przedstawiamy naszą najnowszą realizację – wyposażenie sklepu Żabka, znajdującego się w zabytkowej kamienicy przy Rynku Głównym w Krakowie. Przedstawiamy zdjęcia na dzień przed otwarciem sklepu.

Prestiżowa lokalizacja sklepu wymagała równie prestiżowego wyposażenia. Na podstawie dostarczonego projektu wykonaliśmy rysunki konstrukcyjne mebli, a następnie je wyprodukowaliśmy. Wyposażenie sklepu było ogromnym wyzwaniem, ponieważ kamienica, w której znajduje się sklep, jest zabytkowa.


Projekt wyposażenia zakładał zabudowę regałami wzdłuż ścian wnętrza. Stanęły tam ustawione naprzemiennie regały z półkami oraz obudowane urządzenia chłodnicze. W sklepie znalazła się także długa lada impulsowa ze stanowiskami kasowymi, mały regał na prasę oraz elegancko obudowany automat do kawy.

Na meblach umieszczone zostały mosiężne napisy, informujące o tym, jakie artykuły można w nich znaleźć. Są nowoczesnym akcentem, jednak na tyle dyskretnym i subtelnym, że idealnie wpasowują się w stylistykę miejsca. Podobne elementy w kolorze złotym można dostrzec także w innych miejscach- jako listwy przy regałach chłodniczych.

Design mebli nawiązuje do historycznej stylistyki kamienicy. Jest elegancki, luksusowy i dość nietypowy jak na dzisiejsze standardy wyposażenia, spotykane w sklepach spożywczych. Meble z ciemnego drewna dodają wnętrzu charakteru. Idealnie współgrają z jego łukowatym sklepieniem, eleganckimi lampami sufitowymi oraz kamienną podłogą.

Sklep Żabka na Rynku krakowskim - ABM Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria