Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie nowoczesnego sklepu z obuwiem sportowym

odsłon: 316

Wyposażenie nowoczesnego sklepu z obuwiem sportowym

24-06-2020

Nowoczesny, uporządkowany i przejrzysty sklep z obuwiem sportowym. Idealny dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Dzięki funkcjonalnemu wyposażeniu z ABM zyskał wyjątkową oprawę, która podkreśla jego sportowy charakter. Symbolizujący życie aktywne, dynamiczne i pełne energii.

SAUCONY to jedna z najstarszych marek na świecie – powstała w 1898 roku. Specjalizuje się w tworzeniu butów do biegania, zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Teraz za sprawą firmy W.P.C. Sport, która jest wyłącznym dystrybutorem marki, pojawił się pierwszy butik SAUCONY w Polsce.
W Krakowskim Factory Outlet stworzono pierwszy z planowanych butików SAUCONY w kraju, a wyposażenie sklepu powierzono właśnie nam!

Sklep wyposażyliśmy zgodnie z dostarczonym projektem architekta. Ściany zagospodarowano ciemnymi metalowymi regałami. Dolna i górna część została wyposażona w wysokie regały z półkami, które są miejscem do magazynowania pudełek z butami. Półki na wysokości wzroku klientów są miejscem ekspozycji obuwia. Ścianę za nimi pokrywa krata, która pełni tu funkcję ozdobną. Jednak już w części sklepu z odzieżą i akcesoriami na kratach umieszczono zawieszki, praktycznie ją wykorzystując. Połączenie funkcji praktycznej i estetycznej elementu daje możliwość stworzenia spójnego, jednolitego wyposażenia.

W wewnętrznej części sklepu znalazły się stojaki odzieżowe i gondole z panelami na półki i zawieszki. Na nich eksponowane mogą być buty i małe akcesoria. Obuwie postawione na specjalnej podstawce – pod kątem – dodaje ekspozycji dynamizmu. To idealnie koresponduje z charakterem sklepu oraz rodzajem asortymentu, jaki oferuje. Meble wewnątrz sklepu są rozmieszczone tak, aby pozostawało dużo przestrzeni dla poruszających się w sklepie i mierzących buty lub odzież Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wyposażeniem sklepów sportowych.

Wyposażenie sklepu sportowego SAUCONY| ABM Meble

« Powrót

Galeria