Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu z grami komputerowymi i na konsole

odsłon: 194

Wyposażenie sklepu z grami komputerowymi i na konsole

09-07-2019

Gratka dla graczy, czyli nowoczesny sklep z grami na konsole oraz PC. To coraz dynamiczniej rozwijająca się branża, która wymaga odpowiedniej, dedykowanej oprawy. Tworząc wyposażenie do tego rodzaju sklepu, najważniejsze stały się nowoczesność i funkcjonalność. Połączenie elementów grafitowych z płytą w kolorze jasnego drewna idealnie komponuje się z odważnymi, limonkowymi ścianami.

Regały i gondole sklepowe są wyposażone w specjalnie dedykowane półki. Ich wysokość jest idealnie dopasowana do rodzaju towaru, jaki eksponuje. Opakowania gier są zwykle tej samej, standardowej wielkości, dlatego meble zostały do nich optymalnie dostosowane.

Każdy regał sklepowy oraz gondola są opatrzone panelami informacyjnymi. Klient dowie się z nich, do jakiego rodzaju sprzętu dostosowane są dane gry. Dzięki wykorzystaniu nazw i symboli poszczególnych marek, ekspozycja jest przejrzysta i bardziej przystępna, nawet dla najmłodszych Klientów.

Do ekspozycji sprzętu, który także można znaleźć w sklepie, wykorzystane zostały szklane witryny sklepowe. Zamykanie na klucz zapewni większe bezpieczeństwo. Z kolei ich budowa i przeszklone ściany dadzą większe możliwości ekspozycyjne. Zarówno od strony wewnątrz sklepu, jak i od strony wystawy sklepowej.

Sklep z grami komputerowymi  i na konsole - ABM Wyposażenie

Realizacja ABM Katowice

« Powrót

Galeria