Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu spożywczego – realizacja ABM Katowice

odsłon: 71

Wyposażenie sklepu spożywczego – realizacja ABM Katowice

03-08-2022

Wyposażenie sklepu spożywczego należącego do polskiej sieci. To najnowsza realizacja Salonu ABM w Katowicach  wykonana w Częstochowie.  Co znalazło się we wnętrzu? Prezentowanie różnorodnego asortymentu umożliwiają regały i stojaki. Na uwagę zasługuje również niebanalna lada.

Projekt wykonaliśmy na podstawie aranżacji zaproponowanej przez Klienta. W wystroju sklepu przeważa kolor dębowy oraz antracytowy. W realizacji znalazły się regały metalowe do sklepu – przyścienne oraz gondole. To bowiem sprawdzone wyposażenie do branży spożywczej. Dzięki listwom cenowym widoczne są informacje na temat produktów: cena, nazwa i kod towaru. Natomiast metalowe barierki zabezpieczają artykuły, zwłaszcza te w szklanych, delikatnych opakowaniach.

W środkowej części sklepu znajduje się ciąg gondoli, które umożliwiają dwustronną ekspozycję produktów. Na zakończeniu każdej gondoli znalazły się regały sklepowe  dostawiane umożliwiające dodatkową prezentację produktów. To między innymi regał na prasę oraz regał z miejscem na wstawienie zamrażarki na lody. W wybranych regałach dostawianych zamontowaliśmy kratkę oraz panel z wkładkami. Oba elementy umożliwiły zawieszenie zabawek, naczyń kuchennych, torebek prezentowych.

W sklepie znalazł się również regał na prasę. Półki w tym regale ułożone są pod lekkim skosem. W ten sposób pisma są lepiej widoczne. Przezroczysta barierka z przodu chroni pisma przed wysunięciem się z półek.

W pobliżu pieczywa, warzyw i mrożonek ustawiliśmy stojaki na reklamówki – tak zwane zrywki. Klienci z pewnością docenią ten przydatny element w sklepie. Z pewnością bardzo ciekawym elementem wyposażenia jest regał na ceraty. Obrusy zawieszone są na ułożonych poziomo rurach, przymocowanych do bocznych płyt.

W każdym sklepie spożywczym nie może zabraknąć świeżego pieczywa. W tej realizacji metalowy regał piekarniczy obudowaliśmy płytą w kolorze dębowym. Chleb prezentowany jest luzem, na półkach piekarniczych ułożonych pod lekkim kątem. Natomiast bułki mieszczą się w wiklinowych koszach. W górnej części zastosowaliśmy oświetlenie kierujące uwagę na wypieki. Szklane drzwi chronią pieczywo przed wysychaniem i przedostawaniem się zanieczyszczeń.

Ostatnim elementem wieńczącym realizację jest niebanalna lada do sklepu spożywczego. Tuż za nią znajdują się regały przyścienne z ekspozycją alkoholi. Blat oraz przednia część lady mają kolor ciemnego betonu. Pozostałe elementy zdobi kolor dębowy. Pośrodku lady od strony Klientów znajduje się pionowa płyta. Element ten „dzieli” stanowisko na dwie części. W pierwszej części Klienci wykładają towar do skasowania, natomiast w drugiej pakują produkty. Dodatkowo, w celu zachowania porządku, w obrębie kasy umieściliśmy stoliki pod koszyki sklepowe.

Zadbaliśmy też o wydruk banerów z grafikami, które przekazał nam Klient. W efekcie w sklepie znalazły się czytelne i estetyczne oznaczenia działów sklepowych. Dzięki temu Klienci mogą szybko odnaleźć interesujące ich produkty.

Realizacja wyposażenia sklepu | ABM Katowice

« Powrót

Galeria