Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie małego sklepu spożywczego

odsłon: 189

Wyposażenie małego sklepu spożywczego

22-05-2019

Mały sklep spożywczy nie jest tak łatwy w wyposażeniu, jak mogłoby się wydawać. Istotna jest tu sztuka dobrego projektowania oraz świetnej organizacji przestrzeni. Sklep spożywczy kojarzy się zazwyczaj z ogromem produktów.

Dział z pieczywem, nabiałem, napojami… to tylko mała część tego, co powinno znaleźć się w sklepie.Dlatego, mając tak małą powierzchnię do dyspozycji, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie, pomogą zagospodarować wnętrze, dostosowując je do potrzeb towarowych.

Poniższa realizacja ukazuje, że mała powierzchnia nie jest przeszkodą do stworzenia funkcjonalnego wnętrza. Ustawiono w nim meble wykonane z metalu RAL 9007 oraz płyty w kolorze Dąb San Marino. Jasne kolory nadają wnętrzu lekkości.

Specjalnie dobrane meble, dedykowane konkretnym produktom, są solidne, funkcjonalne i ergonomiczne. Ponieważ mają rozwiązania opracowane dla danych branż, są także w stanie pomieścić więcej towaru. Mowa tu na przykład o lodówkach na napoje lub regałach piekarniczych.

Regały przyścienne są dodatkowo oświetlone. To także wpływa korzystnie na estetykę — nie tylko ekspozycji, ale całego sklepu.

Realizacja ABM Lublin 2019-05

 

Wyposażenie małego sklepu spożywczego - ABM SA Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria