Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu myśliwskiego - realizacja ABM Rzeszów

odsłon: 163

Wyposażenie sklepu myśliwskiego - realizacja ABM Rzeszów

12-01-2022

Przedstawiamy wyposażenie sklepu w Ostrowie (województwo podkarpackie) z asortymentem myśliwskim. Sklep oferuje odzież, obuwie i broń myśliwską, a także akcesoria przydatne w plenerze. Realizację wykonał nasz salon ABM w Rzeszowie. Realizacja objęła wykonanie projektu, dobór mebli oraz montaż.

Sklep dysponuje łączną powierzchnią 175 metrów kwadratowych, gdzie eksponowany jest asortyment myśliwski. Sklep wyposażyliśmy w meble wykonane z płyty laminowanej, metalu oraz drewna paulownia. We wnętrzu dominuje kolor oliwkowy, czarny i dębowy.

Na środku sklepu stanęły dwustronne regały i stojaki na ubrania w czarnym kolorze, przeznaczone na prezentację odzieży myśliwskiej i akcesoriów. Na przestrzeni naściennej zamontowaliśmy natomiast panele. Wyposażyliśmy je w półki oraz czarne zawieszki skośne. Sklep wyposażyliśmy także w cieliste manekiny męskie ze szklaną podstawą oraz ekspozytory w formie torsów i głów, dzięki którym wyróżniliśmy odzież i akcesoria.

Lornetki i lunety prezentowane są w witrynach ze szkła hartowanego. Mają one zamykane drzwiczki i oświetlenie LED po bokach. Na regale przyściennym obok zawisły pasy do broni, natomiast na dwustronnej gondoli odzież oraz kapelusze. Z kolei w kostkach z drewna paulownia (kolekcja FENIKS) umieszczone zostało obuwie, plecaki oraz ozdoby w postaci poroży.

Lada sklepowa ma prostokątne elementy na froncie, wykonane w trzech kolorach. Górną część lady zajmują przeszklone szuflady na ekspozycję towaru. Widzimy tam noże oraz deski przeznaczone pod trofea. W miejscu za ladą zamontowaliśmy panele naścienne. Na półkach oraz zawieszkach sklepowych umieszczone są termosy, okulary strzeleckie oraz wabiki na zwierzynę.

W sklepie znajduje się także wyodrębnione pomieszczenie z bronią, liczące 35 metrów kwadratowych. Znajdują się w nim przeszklone witryny z bronią, wyposażone we wkładki aluminiowe. Witryna z bronią krótką jest dodatkowo zamykana. W pionowych elementach witryn zastosowaliśmy natomiast paski LED. Na półkach metalowych regałów znajduje się amunicja. Obok widnieje lada z tapicerowanym blatem, służąca do prezentowania broni.

Elementem przyciągającym uwagę są nadruki na regałach przedstawiające leśny krajobraz oraz tapeta na ścianie z imponującym jeleniem. Nadają one klimat i dopełniają charakter wnętrza.

Wyposażenie sklepu – realizacja sklepu myśliwskiego

« Powrót

Galeria