Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu komputerowego

odsłon: 518

Wyposażenie sklepu komputerowego

24-01-2018

Solidne, estetyczne i praktyczne – to cechy produkowanych przez nas mebli do sklepu komputerowego. Naszym klientom gwarantujemy jednak znacznie więcej niż tylko wysokiej jakości wyposażenie sklepu. Przekonała się o tym ogólnopolska sieć handlowa.

Jedna z naszych ostatnich realizacji miała miejsce w nowo otwartym sklepie znanej sieci handlowej. Marka kilka miesięcy wcześniej przeszła rebranding. Zmiana systemu identyfikacji wizualnej dotknęła również sklepy stacjonarne. Odświeżony wizerunek ma podkreślać prostotę, nowoczesność i nastawienie na satysfakcję klienta. Przekaz ten wzmacnia zaprojektowana przez nas aranżacja jednego ze sklepów marki.

Odpowiednio dobrane meble do sprzętu elektronicznego pozwalają na jak najlepszą ekspozycję asortymentu. W centralnej części powierzchni handlowej znajduje się gondola sklepowa pochodząca z systemu SQUARE. Za nią umiejscowiona jest lada sklepowa z blatem ze szkła lacobel. Szczególną uwagę klienta zwracają witryny z oświetleniem LED. W nich na szklanych półkach ustawione są m.in. smartfony i tablety. Przy reszcie ścian znajdują się regały przyścienne, pochodzące z systemu SQUARE z plecami panelowymi.

Zastosowane metalowe regały przyścienne cechuje duża funkcjonalność. Sprzedawca łatwo i szybko może dostosować ekspozycję do swoich potrzeb. Pomogą mu w tym solidne półki i praktyczne zawieszki metalowe.

  Realizacja ABM Rzeszów 

« Powrót

Galeria