Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu elektrycznego i hurtowni

odsłon: 119

Wyposażenie sklepu elektrycznego i hurtowni

11-05-2022

Realizację – wyposażenie sklepu i hurtowni ze sprzętem elektrycznym – zrealizował salon ABM w Katowicach. W wyposażeniu zastosowaliśmy regały metalowe, systemy panelowe, witryny z płyty i lady sklepowe.

W ramach realizacji wykonaliśmy projekt sklepu, a także dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy meble.

Działalność Klienta skupia się na sprzedaży różnorodnych artykułów elektrycznych i świadczeniu usług elektroinstalacyjnych. Ponadto sklep oferuje montaż i serwis klimatyzacji, paneli słonecznych, a także instalacji alarmowych. W asortymencie firmy znajdziemy oświetlenie techniczne i dekoracyjne. W zakresie świadczonych usług mieści się też prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych.

Tuż po wejściu do sklepu znajduje się strefa obsługi Klienta. To miejsce, gdzie Zespół oferuje wsparcie w wyborze produktów i proponuje rozwiązania techniczne. Długa lada sklepowa z płyty oraz metalu pozwala na obsługę kilku Klientów jednocześnie. Ladę wykonaliśmy w kolorze antracytowym, z czarnymi elementami na przodzie z blachy ryflowanej.

W strefie kasy widzimy popielate panele sklepowe NUT z zawieszkami. Umieściliśmy je tam, aby stworzyć przestrzeń do prezentowania drobnych produktów. Znajdują się tam zatem baterie, czujniki i niewielkie narzędzia.

Główny asortyment – różnego rodzaju sprzęt elektryczny – znajduje się na regałach metalowych. Centrum sali sprzedażowej stanowi ciąg dwustronnych regałów, które ustawiliśmy w trzech rzędach. Regały wyposażyliśmy w liczne półki i zawieszki, dzięki czemu możliwa jest prezentacja asortymentu o różnym kształcie i gabarytach. Znajdziemy tam elektronarzędzia, osprzęt elektrotechniczny, systemy zabezpieczeń, przewody, czujniki i inne.

Regały z perforacją, które umieściliśmy przy ścianach przeznaczone są na narzędzia.  Odzież roboczą wyeksponowaliśmy na ramionach odzieżowych oraz półkach.

W strefie przyściennej znajdują się witryny Wyróżniliśmy prezentowane produkty dzięki oświetleniu LED. Witryny są zamykane na klucz, co pozwala lepiej chronić produkty, szczególnie te kosztowne oraz delikatne. W górnej oraz dolnej części witryn zamontowaliśmy szuflady.

W realizacji nie mogło zabraknąć wyposażenia dla sprzętu elektrycznego, który wymaga szczególnego rodzaju ekspozycji. W strefie przeznaczonej do ekspozycji gniazdek i włączników światła wykonaliśmy  regały  dostosowane do ich prezentacji. W specjalnych otworach prezentowane są teraz różnego rodzaju włączniki. W dolnej części regałów zastosowaliśmy zamykane szuflady w kolorze antracytowym, służące do przechowywania asortymentu. Obok regałów postawiliśmy szafkę, na której widnieje ekspozycja akcesoriów oświetleniowych znanych firm wraz z katalogami.

Wyposażenie sklepu z elektryką

« Powrót

Galeria