Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW Z KONFEKCJĄ I ARTYKUŁAMI DLA DZIECI


System odzieżowy dziecięcy

Meble dla SKLEPÓW DZIECIĘCYCH

Właścicielom sklepów z konfekcją dziecięcą oferujemy kompletne systemy mebli sklepowych - estetyczne i bardzo funkcjonalne rozwiązania dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Przy pomocy naszych doradców w dziale handlowym wybiorą Państwo odpowiedni asortyment, projektanci przygotują dla Was aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

FIKA to system zaprojektowany specjalnie z myślą o prezentowaniu asortymentu dla niemowląt i małych dzieci. Pastelowe kolory, zabudowa naścienna, lada, gondole na kółkach, stoliki i taborety - całość przyjazna dla dziecka, bezpieczne kształty półek oraz charakterystycznie zaokrąglone elementy dekoracyjne. Lada wykończona HPL co zwiększa jej odporność na zarysowania i ścieranie.

uniwersalne systemy sklepowe: ALTER, ARGO, EGO, FENIKS, LINE, NUT, SQUARE, TECHNO, TRENDY, TUBE – nowoczesne, wielozadaniowe meble modułowe, pozwalające na estetyczne i praktyczne zagospodarowanie wnętrza sklepu. Przystosowane do różnego typu odzieży, sprzyjają efektownej prezentacji towaru. W ofercie prezentujemy moduły w kolorystyce standardowej, ale nasza firma wychodzi na przeciw potrzebom klientów stwarzając możliwość dowolnego wyboru kolorów. Oferujemy także: możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej, dodatkowe półki, podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, kostki ekspozycyjne.

regały druciane chromowane - nowoczesne, stabilne i łatwe w montażu, umożliwiają szybką zmianę aranżacji sklepu i zagospodarowanie zaplecza.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), do kupienia w kilku standardowych wymiarach. Dodatkowo mają Państwo możliwość zamówienia regałów w dowolnych rozmiarach. Ich różnorodność pozwala na funkcjonalne aranżowanie przestrzeni sklepu, zaplecza, magazynu. Standardowa kolorystyka płyt meblowych to: olcha górska, klon naturalny, grusza, popiel, limba i limba czekoladowa, na życzenie Klienta także płyty w dowolnym kolorze.

lady typ L4 i lady konfekcyjne typ LK7 - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, o wysokiej jakości, są estetyczne i funkcjonalne. Meble te są dostępne w kilku wymiarach, wybrane modele posiadają dodatkowo przeszklenia, można je łączyć w ciągi dowolnej długości i dodawać fronty, drzwiczki i szuflady.

manekiny całopostaciowe dziecięce dostępne w kolorze cielistym z rzeźbionymi włosami, cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny. Do kupienia także manekiny damskie i męskie oraz peruki w różnorodnych kolorach i typach uczesania.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji bielizny, rajstop i skarpet, T-shirtów, nakryć głowy itp. W kolorach: cielistym lub białym (głowa). Ponadto w ofercie mamy manekiny krawieckie w uniwersalnym rozmiarze, pozwalającym wyeksponować kolekcje dziecięco – młodzieżowe.

witryny sklepowe – wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), szkła hartowanego i profili aluminiowych, standardowo zaopatrzone w oświetlenie sufitowe, oprócz tego istnieje możliwość zamówienia dodatkowego oświetlenia dla każdej półki. Przeznaczane między innymi do eksponowania drobnych, wartościowych przedmiotów, luksusowej galanterii, porcelany, perfum.

stojaki (stendery) konfekcyjne – chromowane, do eksponowania między innymi odzieży, galanterii, kapeluszy, czy obuwia. Stanowią uzupełnienie trwałego wyposażenia sklepu – dzięki kółkom i lekkiej konstrukcji są łatwe do przemieszczania co pozwala na szybką zmianę aranżacji wnętrza sklepu.

wieszaki – metalowe, chromowane, plastikowe (przeźroczyste lub kolorowe), typu Bąbel (plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem). W ofercie znajdują się także specjalistyczne wieszaki na bieliznę, spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, wieszaki z poszerzanymi ramionami na swetry i odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze) oraz na pantofle. Wykonujemy również na zamówienie wieszaki z dowolnym logo firmy handlowej klienta lub producenta odzieży.

wyposażenie uzupełniające: kosze druciane, lustra, kraty i zawieszki, urządzenia i materiały do pakowania.

System odzieżowy Fika  System odzieżowy Line Gondole nut
Lady systemowe Gondole square Panele nut
Kosze wysypowe wieszaki do sklepu manekiny dziecięce
lady konfekcyjne - na zamówienie 

 

« Powrót