Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW PRZY STACJACH BENZYNOWYCH


Stacje benzynowe - wyposażenie

Meble dla SKLEPÓW na stacji benzynowej

Właścicielom sklepów przy stacjach benzynowych oferujemy meble z estetycznymi i bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb sklepów różnych branż. Nasi specjaliści w dziale handlowym oraz w dziale projektów pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment i przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.system regałów metalowych – w ofercie odnajdą Państwo zarówno regały przyścienne jak i gondole przeznaczone do prezentowania artykułów spożywczych i przemysłowych zaopatrzone w certyfikaty wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania. Rozległy wybór elementów stwarza możliwość budowania ciągów regałów i ergonomiczne wykorzystanie powierzchni sklepu.

regały alkoholowe - wyprodukowane na bazie regału metalowego z półkami do wyboru: metalowymi lub ze szkła hartowanego, wzbogacone o dodatkowe akcesoria, takie jak: lustro na tylnej ściance, panel oświetlenia oraz dodatkowe oświetlenie mocowane w odległości kilku centymetrów od frontu regału na specjalnych słupkach, podnoszące wizualne walory wystawionych produktów. Można dokonać obudowy pojedynczych modułów regałów, bądź całych stoisk. Do wykończeń zastosowano drewno barwione lub płytę laminowaną (pokrytą filmem melaminowym).

regały prasowe - powstające na bazie regału metalowego z półkami schodkowymi – jedno -, dwu - i trzystopniowymi lub z drucianym stelażem, umożliwiające wyeksponowanie tytułów oferowanych czasopism.

regał papierosowy - wyprodukowany na bazie regału metalowego, wyposażony w standardowe półki do ekspozycji poszczególnych marek, w półki do przechowywania paczek oraz dodatkowe elementy takie jak: lustro, panel oświetlenia i możliwość wykonania nadruku na panelu do podświetleń.

urządzenia chłodnicze – oferujemy Państwu lady, regały, szafy i witryny, które stanowią podstawowe wyposażenie sklepów o asortymencie spożywczym. Przeznaczone do ekspozycji i do przechowywania produktów spożywczych nowoczesne urządzenia wiodących producentów krajowych wraz z gwarancją i serwisem.

kosze druciane chromowane i plastikowe do kupienia w 4 podstawowych kolorach z możliwością wyboru innego koloru oraz zamówienia nadruku reklamowego lub logo stacji.

regały druciane chromowane - nowoczesne, stabilne i łatwe w montażu, ażurowe, wyposażone w stopki lub kółka, z funkcją regulacji rozstawu półek, która gwarantuje pełną ekspozycję towaru, łatwo je utrzymać w czystości, posiadają certyfikat PZH (są dopuszczone do kontaktu z żywnością).

lady sklepowe - nasze lady cechuje wysoka jakość wykonania i ergonomia. Wykonane są z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, dostępne w kilku wymiarach i typach, można je łączyć w ciągi o dowolnej długości. Mogą również zamawiać Państwo blaty z postformingu lub corianu oraz zamawiać dodatkowe szuflady i fronty. Do zabudowy strefy kasowej wykorzystujemy typowe moduły meblowe, w tym lady impulsowe, wykonujemy także indywidualne projekty wynikające ze specyfiki lokalu i oczekiwań Klienta.

regały magazynowe – o lekkiej i stabilnej konstrukcji z metalowymi półkami. Umożliwiają wygodne przechowywanie towarów i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej. W naszej ofercie dostępne także regały wysokiego składowania.

kąciki gastronomiczne – W ofercie dostępne stoiska kawiarniane, stoliki i krzesła kawiarniane uraz hokery (stołki barowe)

 

wyposażenie stacji benzynowej lady impulsowe na stację ciągi lad impulsowych na stację
regały metalowe regały metalowe regały ze ścianką perforowaną
Regały alkoholowe lady sklepowe Krzesła barowe Lady chłodnicze - na stację benzynową
« Powrót