Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

ABM Meble Sklepowe, Kraków 30-798, Dobry Początek 6


Wyposażenie Sklepów

Od 17.07. 2017 zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się z ul. Gromadzkiej 46 do nowo powstałej siedziby przy ul. Dobry Początek 6. Budynek znajduje się przy wschodniej obwodnicy Krakowa, tuż przy trasie S7.

Do salonu przy ul. Dobry Początek 6 - zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8 do 17. Do Państwa dyspozycji na miejscu doświadczeni Doradcy oraz Projektanci. Realizujemy projekty od podstaw, modernizujemy także sklepy istniejące, poprawiając ich funkcjonalność. Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu zrealizujemy zlecenia na miarę Państwa potrzeb.

Dział Handlowy Nikodem +48 515 212 316, Piotr +48 515 212 301,
Sekretariat ☎+48 12 296 47 00, 609 116 116 e-mail info@abm.com.pl

Dla Państwa wygody uruchamiamy sobotnie dyżury HOME-OFFICE. Kontakt w godzinach 8-14  z naszym Doradcą pod numerem telefonu 609 116 116.

 

ABM Dobry Początek 6

Pokaż ABM Wyposażenie Sklepów i Biur na większej mapie

 

Dział Obsługi Klientów Indywidualnych, Sieci Handlowych i Hurtowników:

Grzegorz Buzała Grzegorz Buzała
Dyrektor Handlowy
+48 609 116 336
+48 12 296 47 11
g.buzala@abm.com.pl
Paweł Solarski Paweł Solarski
Project Manager
+48 609 116 320
+48 12 296 47 22
p.solarski@abm.com.pl
Daniel Łukasik Daniel Łukasik
Project Manager
+48 515 212 311
+48 12 296 47 81
d.lukasik@abm.com.pl
Dariusz Ciemięga Dariusz Ciemięga
Project Manager
+48 609 116 337
+48 12 296 47 21
d.ciemiega@abm.com.pl
Katarzyna Giergiel Katarzyna Giergiel
Specjalista ds. Klientów Strategicznych
+48 515 212 319
+48 12 296 47 71
k.giergiel@abm.com.pl
Robert Motyka Robert Motyka
Specjalista ds. Klientów Strategicznych
+48 515 212 312
+48 12 296 47 41
r.motyka@abm.com.pl
Adam Janecki Adam Janecki
Specjalista ds. Klientów Strategicznych
+48 515 228 777
+48 12 296 47 31
a.janecki@abm.com.pl
Łukasz Arcimionek Łukasz Arcimionek
Specjalista ds. Klientów Kluczowych
+48 515 212 875
+48 12 296 47 61
l.arcimionek@abm.com.pl
Filip Chyćko Filip Chyćko
Doradca Klienta
+48 728 409 484
+48 12 296 47 31
f.chycko@abm.com.pl

Stoisko samoobsługowe Market:

Dominika Kowalska Dominika Kowalska
Project Manager
+48 515 212 597
+48 12 296 47 22
d.kowalska@abm.com.pl
Jarosław Putaj Jarek Putaj
Doradca Klienta
+48 667 004 622
+48 12 296 47 56
j.putaj@abm.com.pl
Paweł Krzywdziak Paweł Krzywdziak
Doradca Klienta
+48 12 296 47 56
+48 12 296 47 66
p.krzywdziak@abm.com.pl

Sklep internetowy:

Piotr Stanek Piotr Stanek
Doradca Klienta
Konsultant Sklepu Internetowego
+48 515 212 301, +48 12 296 47 28
p.stanek@abm.com.pl
Nikodem Orzechowicz Nikodem Rzechowicz
Doradca Klienta
Konsultant Sklepu Internetowego
+48 515 212 316, +48 12 296 47 38
n.rzechowicz@abm.com.pl

Eksport:

Tomasz Kofin Tomasz Kofin
Senior Sales Specialist
+48 515 212 595
+48 12 296 47 39
t.kofin@abm.com.pl
Ksenia Arcimionek Ksenia Arcimionek
Customer Advisor
+48 12 296 47 29
+48 691 676 040
k.arcimionek@abm.com.pl

 

« Powrót