Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW KONFEKCYJNYCH


systemy odziezowe -abm

Meble dla SKLEPÓW ODZIEŻOWYCH

Dla właścicieli sklepów z konfekcją damską i męską mamy przygotowane kompletne systemy mebli sklepowych - estetyczne i bardzo funkcjonalne dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów z działu handlowego, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, nasi projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

systemy sklepowe ALTER, ARGO, EGO, FENIKS, FIKA, LINE, NUT, SQUARE, TECHNO, TRENDY, TUBE – przedstawiamy Państwu nowoczesne, wielofunkcyjne meble modułowe, pozwalające na ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni i efektowne zaprezentowanie odzieży. Nasze moduły są uniwersalne, co umożliwia swobodną aranżację każdego wnętrza. Dostępne w kolorach standardowych lub dowolnych na specjalne zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo także dodatkowe elementy takie jak: półki i podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej oraz kostki ekspozycyjne.

regały druciane, chromowane to nowoczesne, stabilne, ażurowe i wygodne w montażu meble ze stopkami lub na kółkach. Posiadają funkcję regulacji rozstawu półek. Bardzo praktyczne, zapewniają pełną ekspozycję towaru.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), pozwalają na funkcjonalną aranżację przestrzeni. Do kupienia w kilku standardowych wymiarach i kolorach. Nasi klienci mają możliwość także zamawiania regałów w niestandardowych kolorach i wymiarach. Podstawowa kolorystyka płyt meblowych to: olcha górska, klon naturalny, grusza, popiel, limba i limba czekoladowa.

Proponujemy naszym klientom lady typu L4 i lady konfekcyjne typu LK7, które są innowacją produktową ABM. Wykonywane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, do wyboru są również modele z przeszkleniami. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są dostępne w kilku wymiarach, można je łączyć w ciągi dowolnej długości oraz dodawać fronty, drzwiczki i szuflady zgodnie z życzeniem Klienta.

manekiny całopostaciowe w kolorze cielistym damskie, męskie i dziecięce do wyboru w dwóch wariantach: z rzeźbionymi włosami lub z perukami. Cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów, ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny. Dysponujemy szerokim wyborem peruk, które umożliwiają natychmiastową zmianę wyglądu manekina i, co za tym idzie aranżacji wystawy. W naszej ofercie odnajdą Państwo również manekiny w kolorze czarnym, złotym, srebrnym w dwóch opcjach: matowe lub błyszczące oraz manekiny ciążowe i dziecięce w kolorze naturalnym.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji bielizny, nakryć głowy, rajstop, skarpet itp. Dostępne w kolorach: czarny, biały, srebrny, cielisty. W ofercie znajdują się również eleganckie ekspozytory wykończone welurem oraz manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach – męskim, damskim oraz na zamówienie – dziecięcym.

witryny – wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), szkła hartowanego i profili aluminiowych, standardowo zaopatrzone w oświetlenie sufitowe, ponadto na zamówienie możliwy montaż dodatkowego oświetlenia każdej półki. Przeznaczone głównie do eksponowania drobnych, wartościowych przedmiotów, galanterii itp.

stojaki (stendery) konfekcyjne – chromowane, przeznaczone do eksponowania między innymi: odzieży, kapeluszy, obuwia, galanterii skórzanej. Stanowią uzupełnienie trwałego wyposażenia sklepu – zaopatrzone kółka o lekkiej konstrukcji można wygodnie przemieszczać i dowolnie planować wystrój wnętrza.

wieszaki – wykonane z metalu, chromowane, z przeźroczystego lub kolorowego plastiku, lub typu Bąbel (plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem). W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne wieszaki na bieliznę, pantofle, spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, wieszaki z poszerzanymi ramionami na swetry i odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze). Dodatkowo na zamówienie wykonujemy wieszaki z dowolnym logo firmy handlowej klienta lub producenta odzieży.

wyposażenie uzupełniające: kraty i zawieszki, kosze druciane, lustra, urządzenia i materiały do pakowania.

System odzieżowy Alter System odzieżowy Ego System odzieżowy Line
System odzieżowy Nut System odzieżowy Square System odzieżowy Techno
System odzieżowy Tube System odzieżowy Feniks Manekiny sklepowe
StojakiTechno
Stoliki i podesty na zamówienie

 

« Powrót