Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW KONFEKCYJNYCH


systemy odziezowe -abm

Meble dla SKLEPÓW ODZIEŻOWYCH

Dla właścicieli sklepów z konfekcją damską i męską mamy przygotowane kompletne systemy mebli sklepowych - estetyczne i bardzo funkcjonalne dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów z działu handlowego, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, nasi projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

systemy sklepowe ALTER, ARGO, EGO, FENIKS, FIKA, LINE, NUT, SQUARE, TECHNO, TRENDY, TUBE – przedstawiamy Państwu nowoczesne, wielofunkcyjne meble modułowe, pozwalające na ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni i efektowne zaprezentowanie odzieży. Nasze moduły są uniwersalne, co umożliwia swobodną aranżację każdego wnętrza. Dostępne w kolorach standardowych lub dowolnych na specjalne zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo także dodatkowe elementy takie jak: półki i podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej oraz kostki ekspozycyjne.

regały druciane, chromowane to nowoczesne, stabilne, ażurowe i wygodne w montażu meble ze stopkami lub na kółkach. Posiadają funkcję regulacji rozstawu półek. Bardzo praktyczne, zapewniają pełną ekspozycję towaru.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), pozwalają na funkcjonalną aranżację przestrzeni. Do kupienia w kilku standardowych wymiarach i kolorach. Nasi klienci mają możliwość także zamawiania regałów w niestandardowych kolorach i wymiarach. Podstawowa kolorystyka płyt meblowych to: olcha górska, klon naturalny, grusza, popiel, limba i limba czekoladowa.

Proponujemy naszym klientom lady typu L4 i lady konfekcyjne typu LK7, które są innowacją produktową ABM. Wykonywane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, do wyboru są również modele z przeszkleniami. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są dostępne w kilku wymiarach, można je łączyć w ciągi dowolnej długości oraz dodawać fronty, drzwiczki i szuflady zgodnie z życzeniem Klienta.

manekiny całopostaciowe w kolorze cielistym damskie, męskie i dziecięce do wyboru w dwóch wariantach: z rzeźbionymi włosami lub z perukami. Cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów, ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny. Dysponujemy szerokim wyborem peruk, które umożliwiają natychmiastową zmianę wyglądu manekina i, co za tym idzie aranżacji wystawy. W naszej ofercie odnajdą Państwo również manekiny w kolorze czarnym, złotym, srebrnym w dwóch opcjach: matowe lub błyszczące oraz manekiny ciążowe i dziecięce w kolorze naturalnym.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji bielizny, nakryć głowy, rajstop, skarpet itp. Dostępne w kolorach: czarny, biały, srebrny, cielisty. W ofercie znajdują się również eleganckie ekspozytory wykończone welurem oraz manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach – męskim, damskim oraz na zamówienie – dziecięcym.

witryny – wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), szkła hartowanego i profili aluminiowych, standardowo zaopatrzone w oświetlenie sufitowe, ponadto na zamówienie możliwy montaż dodatkowego oświetlenia każdej półki. Przeznaczone głównie do eksponowania drobnych, wartościowych przedmiotów, galanterii itp.

stojaki (stendery) konfekcyjne – chromowane, przeznaczone do eksponowania między innymi: odzieży, kapeluszy, obuwia, galanterii skórzanej. Stanowią uzupełnienie trwałego wyposażenia sklepu – zaopatrzone kółka o lekkiej konstrukcji można wygodnie przemieszczać i dowolnie planować wystrój wnętrza.

wieszaki – wykonane z metalu, chromowane, z przeźroczystego lub kolorowego plastiku, lub typu Bąbel (plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem). W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne wieszaki na bieliznę, pantofle, spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, wieszaki z poszerzanymi ramionami na swetry i odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze). Dodatkowo na zamówienie wykonujemy wieszaki z dowolnym logo firmy handlowej klienta lub producenta odzieży.

wyposażenie uzupełniające: kraty i zawieszki, kosze druciane, lustra, urządzenia i materiały do pakowania.

 

Wyposażenie sklepu odzieżowego z dofinansowaniem dla rozpoczynających własną działalność

Planują Państwo rozpoczęcie działalności i skorzystanie ze wsparcia finansowego? Dotacja na otwarcie sklepu z Urzędu Pracy lub Unii Europejskiej to szansa na zakup niezbędnego wyposażenia.

Pomagamy przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność:

– Wystawiamy dokumenty umożliwiające otrzymanie dotacji lub pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

– Przygotowujemy oferty, które mogą być wykorzystywane do przygotowywania wniosku o dofinansowanie.

– Wystawiamy faktury proforma pod dotacje na wszelkiego rodzaju asortyment z naszej oferty.

– Pomagamy w umeblowaniu sklepu odzieżowego.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości,  zapraszamy do kontaktu  – służymy wsparciem!

System odzieżowy Alter System odzieżowy Ego System odzieżowy Line
System odzieżowy Nut System odzieżowy Square System odzieżowy Techno
System odzieżowy Tube System odzieżowy Feniks Manekiny sklepowe
StojakiTechno
Stoliki i podesty na zamówienie

 

« Powrót