Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie księgarni – realizacja w Łomży

odsłon: 98

Wyposażenie księgarni – realizacja w Łomży

08-09-2021

Znana sieć księgarni postanowiła rozszerzyć swoją działalność o kolejny punkt, tym razem w galerii handlowej w Łomży. Wyposażenie księgarni zrealizowane przez krakowski salon ABM obejmowało wykonanie części mebli oraz elementów z płyty. Chcąc zachować spójny wizerunek w obrębie sieci, zrealizowaliśmy wyposażenie zgodnie z wytycznymi Klienta.

Nowy salon może pochwalić się imponującym metrażem. Sama sala sprzedaży liczy bowiem 280 metrów kwadratowych. Powierzchnia zaplecza wynosi z kolei niemal 40 metrów kwadratowych. Taki metraż z pewnością daje prawdziwe pole do popisu i pozwala na stworzenie licznych alejek sklepowych.

Krakowski salon ABM był odpowiedzialny za dowóz i montaż wykonanych mebli oraz elementów. Wyposażenie wykonaliśmy na podstawie pomysłu i projektu dostarczonego przez Klienta. Z uwagi na chęć zachowania spójnego wyglądu wszystkich salonów, meble stworzyliśmy według standardów Klienta. Dotyczyło to koloru płyt, wyglądu i rozmiarów mebli, wykończenia ścian i słupów.

Gondole i regały kończące ciągi gondol są produkcji ABM. To dzięki nim Klienci sklepu wygodnie przeglądają książki, czasopisma, gry planszowe czy akcesoria wyposażenia wnętrz. Dwustronne gondole pozwalają na jeszcze lepsze wykorzystanie miejsca w sklepie. Wykonaliśmy także elementy z płyty w szufladach kasowych, osłonach górnych lad wysokich i bokach kończących ciąg lad. Zajęliśmy się również zabudową ścian i słupów. W tym celu wykonaliśmy więc meble i elementy na wymiar. Były to pionowe panele naścienne z systemu NUT, które posłużyły do ekspozycji książek oraz plecaków.

Do obudowy regałów metalowych na ekspozycji zastosowaliśmy płytę melaminowaną w jasnobrązowym kolorze dąb Nowy Jork. Do mebli na zapleczu, kuchni i biura zastosowaliśmy natomiast płytę melaminowaną w odcieniu popielatym. Wszystkie płyty są trudnozapalne o właściwościach ognioodpornych. W ten sposób spełniliśmy wymogi dotyczące materiałów, z których powinno składać się wyposażenie księgarni w galerii handlowej. 

Meble sklepowe przypominające drewno doskonale sprawdzają się w księgarniach i salonikach prasowych. Zdjęcia z wyposażonych przez nas księgarń dostępne są na stronie w zakładce Realizacje.

Realizacja w Łomży - wyposażenie księgarni

« Powrót

Galeria