Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

WYPOSAŻENIE GARDEROBY


Systemy odziezowe -abm

Meble do nowoczesnej garderoby

Garderoba to miejsce, w którym najważniejsze są porządek i dobra organizacja. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni pozwala maksymalnie ją wykorzystać i stworzyć idealne warunki do przechowywania ubrań, butów i akcesoriów. W wyposażeniu garderoby niezastąpione są systemy meblowe. Dzięki nim można zaplanować spójną i funkcjonalną zabudowę, pełną rozwiązań dla każdego rodzaju odzieży.

System AVENIR - eleganckie i nowoczesne rozwiązanie dla fanów designu w stylu eko. Oparty na konstrukcji z rury fi 32 i drewnianych elementach dodatkowych. Wyposażony w ramiona i zawieszki może być idealnym miejscem dla wiszącej odzieży, uporządkowanej na wieszakach.

System LINE - uniwersalny i prosty w formie system, który wyróżnia się wysoką jakością. Oparty na perforowanej listwie i panelach z płyty. Kolor płyt można dostosować do upodobań. Dodatkowe elementy w postaci ramion, zawieszek pozwalają na stworzenie wymarzonej konfiguracji w garderobie.

System SQUARE - idealny system do garderoby, który sprawdzi się w niej ze względu na swoją wszechstronność. Oprócz zabudowy naściennej oferuje także wolnostojące gondole. System cechuje  możliwość modyfikacji i dostosowywania zabudowy zgodnie z wymaganiami wnętrza.

Stojaki (stendery) na ubrania - dodatkowe elementy wyposażenia garderoby, które umożliwią powieszenie odzieży i dodatków. Stojak na ubrania jest lekki i mobilny - można go dowolnie przemieszczać. Na bardziej wymagające elementy garderoby, takie jak na przykład kapelusze, świetnie sprawdzają się specjalne, dedykowane rozwiązania.

Wieszaki - wykonane z metalu lub plastiku. Oprócz tradycyjnych wieszaków odzieżowych proponujemy rozwiązania dedykowane - wieszaki na bieliznę, pantofle, spodnie, spódnice lub specjalnie poszerzane - na ciężkie i szerokie ubrania jak marynarki lub swetry. Dzięki nim odzież nie niszczy się i może służyć zdecydowanie dłużej, gdyż jest przechowywana we właściwy sposób.

Regały druciane, chromowane
- lekkie i ekonomiczne. Idealne rozwiązanie także do garderoby. Do wyboru w opcji na nóżkach albo mobilne - na kółkach. Dzięki możliwości regulowanie rozstawu półek, można dostosować je do własnych wymagań i do odzieży, jaką chce się na nich przechowywać.

Oprócz systemów odzieżowych i akcesoriów dodatkowych, oferujemy także wyposażenie uzupełniające: kraty, zawieszki, kosze druciane.

 

System odzieżowy AVENIR System odzieżowy LINE System odzieżowy Square
Stojaki, stendery do garderoby Wieszaki odzieżowe Regały chromowane

 

« Powrót