Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie dużego sklepu z AGD i RTV

odsłon: 106

Wyposażenie dużego sklepu z AGD i RTV

09-03-2020

  Najnowsza realizacja sklepu z AGD i RTV, którym może pochwalić się oddział ABM Katowice. W sklepie zostały wykorzystane nowoczesne, dedykowane rozwiązania, które umożliwiają eleganckie prezentowanie sprzętów domowych i elektroniki. Dzięki nim ekspozycja jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i uporządkowana.

Potrzeba naprawdę niewiele, aby w sklepie z AGD i RTV zapanował chaos. Różnego rodzaju i różnej wielkości sprzęty, niemal każdy wyposażony w długi kabel. A wszystko to trzeba jeszcze dokładnie oznaczyć ceną i dodatkowymi informacjami. Nie jest łatwo zapanować nad ogromem produktów w ofercie. Chyba że wyposażenie sklepu jest do nich specjalnie dostosowane!

W najnowszej realizacji postawiono na regał metalowy w białym kolorze. To on stał się podstawą wyposażenia sklepu. Reszta to kwestia dobrania odpowiednich ekspozytorów na panel lub perforację. Produkty stojące znalazły się na półkach metalowych. Z kolei bardziej wymagające zawisły na dedykowanych zawieszkach. Można zauważyć wiele ciekawych rozwiązań – zawieszki na suszarki do włosów czy zabezpieczenia na rury od odkurzacza.

Istotną kwestią było zadbanie o to, aby kable sprzętów nie przeszkadzały w ekspozycji. Wykorzystano w tym celu metalowe ramiona, przez które zostały przewieszone. Dzięki temu nie ma obawy o to, że kable się poplączą. Ekspozycja w tym sklepie jest także bardziej przejrzysta i estetyczna. Całość jest idealnie dopasowana, a każdy z mebli dopracowany w najmniejszym szczególe. Zgodnie z tym, na jakie artykuły jest przeznaczony.

Wyposażenie sklepu z AGD i RTV |  ABM Katowice

« Powrót