Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie dużego sklepu ogrodniczego

odsłon: 90

Wyposażenie dużego sklepu ogrodniczego

28-08-2019

Przedstawiamy wyposażenie sklepu ogrodniczego pełnego roślin, akcesoriów i sprzętów ogrodowych. Bogaty asortyment prezentuje się idealnie dzięki wyposażeniu, zaprojektowanemu i zrealizowanemu przez oddział ABM w Katowicach.

Wyposażenie sklepu zostało oparte na regale metalowym w różnych konfiguracjach. Duża powierzchnia sklepu pozwoliła na wykorzystanie ciągów gondoli sklepowych. Te z kolei stworzyły alejki z poszczególnymi działami. Dzięki temu sklep jest uporządkowany, a wyposażenie logiczne i wyznacza kierunek poruszania się Klientów.

Półki na gondolach, dzięki możliwości łatwego montażu, są dostosowane do wysokości i wielkości towarów na ekspozycji. W przypadku jej zmiany mogą zostać zmodyfikowane. Na dziale z roślinami stanęły stoliki o różnych wysokościach. Tworzą w ten sposób atrakcyjne aranżacje kwiatowe. Są jednocześnie częścią ekspozycji, jak i ozdobą wnętrza.

Dział ze sprzętami ogrodniczymi wyposażono w regały z perforowanymi ściankami. Na ściankach znalazły się różne zawieszki sklepowe. To także świetna opcja, dająca możliwości dowolnej metamorfozy. W zależności od rodzaju, wielkości i ciężaru produktów, dobrano do nich odpowiedni sposób ekspozycji. Całość mebli została zwieńczona zielonymi listwami, które współgrają kolorystycznie z elementami konstrukcyjnymi we wnętrzu.

Wyposażenie sklepu ogrodniczego w Katowicach - ABM Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria