Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW Z OBUWIEM


Wyposażenie sklepów obuwniczych

Meble dla SKLEPÓW OBUWNICZYCH

Dla sklepów obuwniczych prezentujemy meble sklepowe - estetyczne i bardzo funkcjonalne dostosowane do potrzeb przedsiębiorców z różnych branż. Nasi handlowcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażystów sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

panele Nut to idealne rozwiązanie dla sklepów z obuwiem. Wykonane z frezowanego co 15 cm MDF z wkładką w wersji aluminiowej lub plastikowej. Panel dostępny w rozmiarach 93x200cm, 200x93cm oraz kolorach: czarny, biały, grusza, klon, limba, limba czekoladowa, popiel. Mogą Państwo zamawiać również panele w dowolnym rozmiarze i kolorze.

nowoczesne, wielofunkcyjne systemy sklepowe pozwalające na ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni sklepu oraz efektowny sposób zaprezentowania towaru. Ze względu na ich uniwersalne przeznaczenie można swobodnie aranżować wnętrze sklepu. W naszej ofercie znajdą Państwo również bogate wyposażenie dodatkowe: półki i podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej. Prezentowane systemy konfekcyjne produkujemy w kolorach standardowych, ale mogą Państwo również zamówić dany system w niestandardowej kolorystyce oraz zamówić wykonanie nadruków bezpośrednio na płycie lub na panelach do podświetleń.

regały druciane chromowane - stabilne i nowoczesne, ażurowe, łatwe w montażu ze stopkami lub na kółkach, posiadające możliwość regulacji rozstawu półek – gwarantują pełną ekspozycję lub magazynowanie towaru.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), dostępne w kilku standardowych wymiarach, z możliwością zamówienia w dowolnym rozmiarze. Umożliwiają funkcjonalne aranżowanie przestrzeni sklepu, zaplecza, magazynu. Dostępne w standardzie kolory płyt meblowych to: grusza, olcha górska, klon naturalny, popiel, limba i limba czekoladowa, na życzenie Klienta także z płyty w dowolnym kolorze.

lady typ L4 i lady konfekcyjne typ LK7 - wykonane są z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, wybrane modele z przeszkleniami. Charakteryzuje je ergonomia i wysoka jakość wykonania. Lady dostępne są w kilku wymiarach i można je łączyć w ciągi dowolnej długości oraz dodawać fronty, drzwiczki, szuflady - zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

manekiny całopostaciowe w kolorze cielistym damskie, męskie i dziecięce w wariantach z perukami lub z rzeźbionymi włosami. Cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów, ze względu na trwałość, estetyczny wygląd, i atrakcyjne ceny. W naszej ofercie prezentujemy szeroki wybór peruk, z którymi będzie możliwa natychmiastowa zmiana wyglądu manekina, a co za tym idzie aranżacji sklepu. W naszej kolekcji także manekiny w kolorze czarnym, złotym, srebrnym - matowe lub błyszczące oraz manekiny ciążowe i dziecięce w kolorze naturalnym.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu - do prezentacji bielizny, nakryć głowy, rajstop, skarpet i T-shirtów . Dostępne kolory: cielisty, czarny, biały, srebrny. W ofercie także stylowe ekspozytory wykończone welurem oraz manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach: męskim, damskim oraz na zamówienie – dziecięcym.

witryny – wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), szkła hartowanego i profili aluminiowych, standardowo wyposażone w oświetlenie sufitowe, na zamówienie możliwy montaż dodatkowego oświetlenia każdej półki. Przeznaczone do eksponowania drobnych, wartościowych przedmiotów, galanterii, biżuterii.

stojaki (stendery) konfekcyjne – chromowane, stanowią uzupełnienie trwałego wyposażenia sklepu – dzięki kółkom i lekkiej konstrukcji można je łatwo przemieszczać i dowolnie aranżować przestrzeń sklepu. Przeznaczane do eksponowania odzieży, galanterii skórzanej, kapeluszy, obuwia, drobnych elementów garderoby.

wieszaki – wyprodukowane z przeźroczystego lub kolorowego plastiku, z metalu, chromowane lub typu Bąbel - plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem. W ofercie także specjalistyczne wieszaki na bieliznę, pantofle, spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, wieszaki z poszerzanymi ramionami na odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze) oraz na swetry. Dodatkowo na zamówienie wykonujemy wieszaki z dowolnym logo Państwa firmy handlowej lub producenta odzieży.

W wyposażeniu uzupełniającym proponujemy: lustra, kraty i zawieszki, kosze druciane, urządzenia i materiały do pakowania.

Półki szklane do panelu nut Regały metalowe Półki metalowe System Nut Półki na obuwie z pleksiPółki na obuwiez płytyGondole square Panele NutSystem Square Wyposazenie sklepu obuwniczego
« Powrót