Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW Z BIELIZNĄ


wyposażenie sklepu z bielizną

Meble dla SKLEPÓW z BIELIZNĄ

Właścicielom butików z bielizną proponujemy kompletne systemy mebli sklepowych - estetyczne i bardzo funkcjonalne, dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Nasi eksperci w dziale handlowym pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa

systemy sklepowe ALTER, ARGO, EGO, FIKA, FENIKS, LINE, NUT, SQUARE, TECHNO, TRENDY, TUBE – nowoczesne, wielofunkcyjne meble modułowe, pozwalające na ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni sklepu i efektowną prezentację odzieży. Ich główną zaletą jest uniwersalność umożliwiająca swobodną aranżację każdego wnętrza. Dostępne w kolorach standardowych, lub do zamówienia w kolorach niestandardowych. Oferta obejmuje także półki, kostki ekspozycyjne, podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej.

regały druciane chromowane - nowoczesne, stabilne, łatwe w montażu i uniwersalne, wyposażone w stopki lub kółka, ażurowe, z możliwością regulacji rozstawu półek – gwarantują pełną ekspozycję towaru lub jego magazynowanie.

lady typ L4 i lady konfekcyjne typ LK7 należą do podstawowego wyposażenia każdego sklepu. Wykonuje się je z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, wybrane modele z przeszkleniami. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i doskonałą funkcjonalnością. Oferujemy lady w kilku wymiarach, można je łączyć w ciągi o dowolnej długości - można dodawać fronty, drzwiczki i szuflady zgodnie z potrzebą Klienta.

manekiny całopostaciowe damskie, męskie i dziecięce w wariantach z rzeźbionymi włosami lub z perukami w kolorze cielistym lub całpostaciowe damskie i męskie w kolorze czarnym, złotym i srebrnym - matowe lub błyszczące. Nasze manekiny cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny. Różnorodność peruk umożliwia natychmiastową zmianę wyglądu manekina i, co za tym idzie, aranżacji sklepu.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji nakryć głowy, bielizny, rajstop i skarpet. Dostępne w kolorach: czarnym, białym, srebrnym i cielistym. W ofercie także eleganckie ekspozytory z welurowymi wykończeniami oraz manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach – męskim, damskim oraz na zamówienie – dziecięcym.

witryny – wykonane ze szkła hartowanego, płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) i profili aluminiowych, w standardowej formie znajduje się oświetlenie sufitowe, na zamówienie możliwy montaż dodatkowego oświetlenia każdej półki. Przeznaczone do eksponowania drobnych, wartościowych przedmiotów (galanterii, biżuterii).

stojaki (stendery) konfekcyjne – chromowane, przeznaczone do prezentacji odzieży, galanterii skórzanej, kapeluszy, obuwia itp. Są idealnym uzupełnieniem trwałego wyposażenia sklepu – dzięki kółkom i lekkiej konstrukcji można je łatwo przemieszczać i dowolnie aranżować przestrzeń sklepu.

wieszaki – plastikowe z przeźroczystego lub kolorowego tworzywa, z metalu, chromowane lub typu Bąbel (plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem). Oferta zawiera również specjalistyczne wieszaki na pantofle, bieliznę, spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, wieszaki z poszerzanymi ramionami na swetry i odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze). Mogą również państwo zamawiać wieszaki z dowolnym (swoim) logo firmy handlowej lub producenta odzieży.

wyposażenie uzupełniające: urządzenia i materiały do pakowania, lustra, kraty i zawieszki, kosze druciane.

System nut - ABM Gondole nut - ABM Panele Nut - ABMGondole TUBE torsy do sklepów z bieliznąwieszaki na bieliznęzawieszki na panel nutManekiny sklepowenogi plastikowe lady sklepowe na zwmówienie

 

« Powrót