Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW SPORTOWYCH


Wyposażenie sklepów sportowych

Meble dla SKLEPÓW SPORTOWYCH

Przedsiębiorcom posiadającym sklepy sportowe prezentujemy meble, estetyczne z bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb sklepów różnych branż. Przy wyborze asortymentu zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych doradców oraz projektantów, którzy przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

systemy sklepowe ALTER, ARGO, EGO, FENIKS, FIKA, LINE, NUT, SQUARE, TRENDY, TUBE, TECHNO – pozwalające na ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni sklepu i efektowne prezentowanie odzieży. Dostępne w kolorach standardowych można jednak na zamówienie kupować moduły w dowolnych kolorach. W ofercie także: podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, półki, możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej, kostki ekspozycyjne.

regały druciane chromowane ze stopkami lub na kółkach to stabilne nowoczesne i łatwe w montażu meble o ażurowym profilu, z funkcją regulacji rozstawu półek – gwarantują pełną ekspozycję towaru lub jego wygodne magazynowanie.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), dostępne w kilku standardowych wymiarach oraz na zamówienie w dowolnych rozmiarach. Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni sklepu, magazynu, zaplecza. Dostępne w standardzie kolory płyt meblowych to: klon naturalny, olcha górska, grusza, popiel, limba i limba czekoladowa, także płyty w dowolnym kolorze na zamówienie.

funkcjonalne lady konfekcyjne typu LK7 i lady typu L4 wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, wyróżnia je wysoka jakość wykonania. Dostępne w kilku wymiarach i typach (wybrane modele z przeszkleniami), można je łączyć w ciągi dowolnej długości, dodawać drzwiczki i szuflady.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji bielizny, nakryć głowy, rajstop i skarpet. Dostępne kolory: srebrny, czarny, biały, cielisty. W ofercie także manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach – męskim, damskim oraz na zamówienie - dziecięcym, a także eleganckie ekspozytory wykończone welurem.

manekiny całopostaciowe w kolorze cielistym męskie, damskie i dziecięce w wariantach z rzeźbionymi włosami lub z perukami cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny. Do wyboru wachlarz peruk pozwalający na natychmiastową zmianę wyglądu manekina, a co za tym idzie, aranżacji sklepu. W ofercie także manekiny w kolorze złotym, czarnym, srebrnym - matowe lub błyszczące oraz manekiny ciążowe i dziecięce w kolorze naturalnym.

witryny sklepowe – wykonane z profili aluminiowych, płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) i szkła hartowanego. W standardzie – oświetlenie sufitowe, możliwy montaż dodatkowego oświetlenia każdej półki na zamówienie. Przeznaczane do wystawiania drobnych, wartościowych przedmiotów.

chromowane stojaki (stendery) konfekcyjne – dedykowane na wystawy odzieżowe, do prezentacji galanterii skórzanej, kapeluszy, obuwia. Stanowią uzupełnienie podstawowego wyposażenia sklepu – dzięki kółkom i lekkiej konstrukcji można je łatwo przemieszczać co sprzyja częstej zmianie aranżacji pomieszczenia.

wieszaki – wykonane z metalu, chromowane, z plastiku przeźroczystego lub kolorowego, lub typu Bąbel - plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem. W ofercie także specjalistyczne wieszaki na spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, bieliznę, pantofle, wieszaki z poszerzanymi ramionami na swetry i odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze). Ponadto na zamówienie wykonujemy wieszaki z dowolnym logo firmy handlowej klienta lub producenta odzieży.

akcesoria uzupełniające: lustra, kraty i zawieszki, kosze druciane, urządzenia i materiały do pakowania.

 

Wyposażenie sklepu sportowego z dofinansowaniem dla rozpoczynających własną działalność

Planują Państwo rozpoczęcie działalności i skorzystanie ze wsparcia finansowego? Dotacja na otwarcie sklepu z Urzędu Pracy lub Unii Europejskiej to szansa na zakup niezbędnego wyposażenia.

Pomagamy przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność:

– Wystawiamy dokumenty umożliwiające otrzymanie dotacji lub pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

– Przygotowujemy oferty, które mogą być wykorzystywane do przygotowywania wniosku o dofinansowanie.

– Wystawiamy faktury proforma pod dotacje na wszelkiego rodzaju asortyment z naszej oferty.

– Pomagamy w aranżacji sklepu.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości,  zapraszamy do kontaktu  – służymy wsparciem!

Wyposażenie sklepów system Nut Wyposażenie sklepów panel  Nut Wyposażenie sklepów gondole NutSystem Square - sklepy sportowe Lady konfekcyjne- sklepy sportowe Manekiny sklepowe - sklepy sportowe Stojaki sportowe - sklepy sportowe wieszaki sklepowe Meble do sklepu odzieżowego sportowego
« Powrót