Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW SPORTOWYCH


Wyposażenie sklepów sportowych

Przedsiębiorcom posiadającym sklepy sportowe prezentujemy meble, estetyczne z bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb sklepów różnych branż. Przy wyborze asortymentu zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych doradców oraz projektantów, którzy przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

systemy sklepowe ALTER, ARGO, EGO, FENIKS, FIKA, LINE, NUT, SQUARE, TRENDY, TUBE, TECHNO – pozwalające na ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni sklepu i efektowne prezentowanie odzieży. Dostępne w kolorach standardowych można jednak na zamówienie kupować moduły w dowolnych kolorach. W ofercie także: podświetlane gabloty ze szkła hartowanego, półki, możliwość wykonania elementów ze stali nierdzewnej, kostki ekspozycyjne.

regały druciane chromowane ze stopkami lub na kółkach to stabilne nowoczesne i łatwe w montażu meble o ażurowym profilu, z funkcją regulacji rozstawu półek – gwarantują pełną ekspozycję towaru lub jego wygodne magazynowanie.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), dostępne w kilku standardowych wymiarach oraz na zamówienie w dowolnych rozmiarach. Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni sklepu, magazynu, zaplecza. Dostępne w standardzie kolory płyt meblowych to: klon naturalny, olcha górska, grusza, popiel, limba i limba czekoladowa, także płyty w dowolnym kolorze na zamówienie.

funkcjonalne lady konfekcyjne typu LK7 i lady typu L4 wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF, wyróżnia je wysoka jakość wykonania. Dostępne w kilku wymiarach i typach (wybrane modele z przeszkleniami), można je łączyć w ciągi dowolnej długości, dodawać drzwiczki i szuflady.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji bielizny, nakryć głowy, rajstop i skarpet. Dostępne kolory: srebrny, czarny, biały, cielisty. W ofercie także manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach – męskim, damskim oraz na zamówienie - dziecięcym, a także eleganckie ekspozytory wykończone welurem.

manekiny całopostaciowe w kolorze cielistym męskie, damskie i dziecięce w wariantach z rzeźbionymi włosami lub z perukami cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i atrakcyjne ceny. Do wyboru wachlarz peruk pozwalający na natychmiastową zmianę wyglądu manekina, a co za tym idzie, aranżacji sklepu. W ofercie także manekiny w kolorze złotym, czarnym, srebrnym - matowe lub błyszczące oraz manekiny ciążowe i dziecięce w kolorze naturalnym.

witryny sklepowe – wykonane z profili aluminiowych, płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) i szkła hartowanego. W standardzie – oświetlenie sufitowe, możliwy montaż dodatkowego oświetlenia każdej półki na zamówienie. Przeznaczane do wystawiania drobnych, wartościowych przedmiotów.

chromowane stojaki (stendery) konfekcyjne – dedykowane na wystawy odzieżowe, do prezentacji galanterii skórzanej, kapeluszy, obuwia. Stanowią uzupełnienie podstawowego wyposażenia sklepu – dzięki kółkom i lekkiej konstrukcji można je łatwo przemieszczać co sprzyja częstej zmianie aranżacji pomieszczenia.

wieszaki – wykonane z metalu, chromowane, z plastiku przeźroczystego lub kolorowego, lub typu Bąbel - plastikowe wieszaki wypełnione powietrzem. W ofercie także specjalistyczne wieszaki na spodnie i spódnice z żabkami lub ściskane, bieliznę, pantofle, wieszaki z poszerzanymi ramionami na swetry i odzież ciężką (żakiety, marynarki, płaszcze). Ponadto na zamówienie wykonujemy wieszaki z dowolnym logo firmy handlowej klienta lub producenta odzieży.

akcesoria uzupełniające: lustra, kraty i zawieszki, kosze druciane, urządzenia i materiały do pakowania.

Wyposażenie sklepów system Nut Wyposażenie sklepów panel  Nut Wyposażenie sklepów gondole NutSystem Square - sklepy sportowe Lady konfekcyjne- sklepy sportowe Manekiny sklepowe - sklepy sportowe Stojaki sportowe - sklepy sportowe wieszaki sklepowe Meble do sklepu odzieżowego sportowego
« Powrót