Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Wsparliśmy Dom Pomocy Społecznej w Nowej Hucie

odsłon: 438

Wsparliśmy Dom Pomocy Społecznej w Nowej Hucie

31-05-2023

W ostatnim czasie włączyliśmy się w akcję „Spotkajmy się w Nowej Hucie”. Nowohucka placówka DPS zorganizowała piknik integracyjny z myślą o mieszkańcach Domu. Przekazaliśmy gadżety na loterię fantową, która odbyła się 25 maja.
 
Wydarzenie miało na celu integrację mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ze środowiskiem lokalnym. Podczas spotkania podopieczni mieli okazję spędzić czas ze swoimi rodzinami.
 
Piknik pozwolił uczestnikom na ciekawe spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Było aktywnie: śpiewy, tańce, loteria fantowa. Mamy nadzieję, że nagrody, które ufundowaliśmy, sprawiły uczestnikom dużo radości.
 
Wydarzenia integracyjne pomagają w aktywizacji mieszkańców do uczestnictwa w życiu społecznym. Pozwalają na urozmaicenie codzienności podopiecznych, którzy chcą być aktywnymi członkami społeczności.
 
Spotkanie miało miejsce przy osiedlu Sportowym, gdzie znajduje się DPS Nowa Huta. Uczestniczyli w nim mieszkańcy DPS i ich rodziny, przedstawiciele mieszkańców krakowskich Domów Pomocy Społecznej, Rady Dzielnicy i MOPS-u, władze Miasta Krakowa i wolontariusze.
 

Pomagamy innym | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria