Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

Włączamy kolejną SUPER PROMOCJĘ! 12 produktów w fantastycznych cenach!

odsłon: 239

Włączamy kolejną SUPER PROMOCJĘ! 12 produktów w fantastycznych cenach!

24-01-2024

W ABM Wyposażamy Sklepy przygotowaliśmy kolejną porcję super okazji! Mega rabaty czekają w naszym sklepie tylko do 8 lutego! W ramach nowego cyklu SUPERPROMOCJI proponujemy różnorodne wyposażenie sklepów.

Wśród wyjątkowych okazji na uwagę zasługuje propozycja dla sklepów odzieżowych!  To stendery chromowane typu S001A, S001B i S001C dostępne w trzech rozmiarach: o szerokości 70, 100 i 140 cm. Są wyposażone w zwrotne kółka dla wygodnego transportu ubrań. Stojaki łączą dwie funkcje. Możemy wykorzystywać je zarówno jako stojaki na ubrania na sali sprzedaży, jak i do transportu odzieży pomiędzy magazynem a sklepem. Do stojaka możemy zamówić dodatkową półkę , która świetnie sprawdzi się w prezentowaniu torebek, obuwia czy też dodatków.

Dla sklepów spożywczych i ekologicznych przygotowaliśmy promocję na zestawy okrągłych koszy z polirattanu. Idealne do prezentowania i przechowywania owoców, warzyw i pieczywa. Do wyboru kosze o średnicy 45 cm lub 60 cm. Każdy z nich składa się z dwóch części – głębokiego kosza oraz tacy, która może służyć do degustacji.

W ramach naszej wyjątkowej promocji proponujemy również dodatki sklepowe na panel.  Polecamy wsporniki półek , które pozwalają na zamontowanie półek z płyty laminowanej lub ze szkła na panelu sklepowym. Proponujemy wsporniki o długości 20 cm i 30 cm.

Do ekspozycji drobnych produktów rekomendujemy kosz chromowany na panel o wymiarach 90x40 cm. Przy okazji kompletowania wyposażenia do sklepu odzieżowego warto skorzystać też z promocji na zawieszki skośne z owalu o długości 35 cm.

Jeśli zależy nam na pozytywnych doświadczeniach zakupowych naszych Klientów, warto skorzystać z promocji na elementy systemu wejścia/wyjścia. W ramach systemu prowadzenia Klienta proponujemy solidne wózki sklepowe o pojemności 60 litrów. A także koszyki sklepowe z polirattanu w dwóch odcieniach brązu.

Zapraszamy na zakupy!

Warto śledzić stronę  ABM  Wyposażamy Sklepy, aby być na bieżąco z pojawiającymi się promocjami!

Ceny w ramach aktualnego cyklu SUPERPROMOCJI obowiązują do 8.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami ani rabatami.

Kolejny cykl Super Promocji | ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria