Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wieszaki na ubrania – idealna ekspozycja bez wgnieceń

odsłon: 410

Wieszaki na ubrania – idealna ekspozycja bez wgnieceń

06-02-2018

Można je spotkać w ekskluzywnym butiku, sklepie sieciowym popularnej marki, czy sklepie z używaną odzieżą. Wszyscy znają je także z własnej garderoby. W każdym z tych miejsc wieszaki na ubrania odgrywają kluczową rolę – możliwie najlepiej prezentują odzież.

Wybór wieszaków ubraniowych jest ogromny, dzięki czemu każdy rodzaj ubrania ma szansę na godną ekspozycję. Oferta jest tak duża, że każdy powinien znaleźć wieszak idealnie dopasowany do potrzeb swojego sklepu.

Wieszaki drewniane i wieszaki plastikowe

Podstawowa różnica między wieszakami to tworzywo, z jakiego są wykonane. Wieszaki drewniane przeznaczone są do przechowywania ubrań o większym ciężarze. Wieszaki plastikowe, o ile nie są wzmocnione, idealnie sprawdzą się przechowując głównie lżejsze ubrania.

Wieszaki z poprzeczką pozwalają przewiesić dodatkowe elementy garderoby, takie jak spodnie, szale czy paski. Komu zależy na idealnym ułożeniu spodni, ten powinien zwrócić uwagę na specjalny wieszak do spodni. Klamerki zapewnią pewny chwyt, ale nie spowodują wgnieceń. Dla jak najlepszego komfortu układania i przeglądania ubrań znajdujących się na stenderach i regałach należy zwrócić uwagę na wieszaki obrotowe.

« Powrót