Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

5 lat siedziby ABM przy Dobrym Początku

odsłon: 89

5 lat siedziby ABM przy Dobrym Początku

20-07-2022

Rozpoczynamy właśnie piąty rok w siedzibie ABM przy Dobrym Początku. W 2016 roku wystąpiliśmy z wnioskiem o nadanie nazwy ulicy znajdującej się przy powstającym budynku ABM. Rok później oficjalnie przenieśliśmy się do nowej siedziby. Świętujemy kolejny rok przy Dobrym Początku.

17 lipca to ważna data w kalendarium ABM. To właśnie w ten dzień przeprowadziliśmy się z dotychczasowej siedziby ABM przy ulicy Gromadzkiej w Krakowie. Z pewnością był to ważny krok w dalszym rozwoju firmy. Przeniesienie do większego, własnego już obiektu miało związek z prężną działalnością firmy i jej rosnącymi potrzebami. Dzięki tej zmianie zyskaliśmy również większą niezależność. Inwestycja we własne miejsce zwiększyła nasze poczucie bezpieczeństwa. Przede wszystkim mogliśmy zaadaptować przestrzeń do potrzeb firmy. Przełożyło się to zarówno na podniesienie jakości pracy, jak i obsługi Klientów.

W nowej lokalizacji we wschodniej części Krakowa mieści się magazyn, showroom i Market dla Klientów, pomieszczenia biurowe, a także sala do ćwiczeń dla pracowników. Na wybór właśnie tego miejsca wpływ miała bliskość drogi ekspresowej S7 oraz autostrady A4. Dzięki dogodnej komunikacji nasi Kontrahenci mogą teraz wygodnie dotrzeć do siedziby ABM.

Kolejny rok przy Dobrym Początku uczciliśmy wykonaniem pamiątkowych fotografii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.

5 lat przy Dobrym Początku | ABM Kraków

« Powrót

Galeria