Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Uniwersalne, solidne regały chromowane

odsłon: 150

Uniwersalne, solidne regały chromowane

21-11-2018

Regały chromowane mają w sobie wszelkie cechy, jakie ceni dziś nowoczesny przedsiębiorca. Są solidne, wygodne, trwałe i niezwykle funkcjonalne. Regały mogą być używane w sklepach, restauracjach, hotelach i wielu innych miejscach.

Każdy właściciel sklepu ceni sobie proste, ale solidne rozwiązania. Ich przykładem może być użycie chromowanych regałów w sklepie, magazynie czy kuchni. Są to meble niezwykle uniwersalne i sprawdzające się w wielu branżach i celach.

Dzięki pokryciu stali chromem regały druciane stają się bezpieczne w kontakcie z wieloma materiałami. Nie ulegają korozji i mogą służyć użytkownikowi przez długie lata. Łatwo je także utrzymać w czystości, dlatego są często wybierane jako wyposażenie gastronomii, kuchni lub chłodni.

Higieniczne regały MESH są bardzo uniwersalne ze względu na możliwość ich modyfikacji. Regulować możemy ich wysokość oraz ilość półek. Ta funkcja sprawdza się świetnie w magazynach, w których przechowywane są różne towary. Możemy je dostosować do ich wielkości i ciężaru.

Regały chromowane magazynowe są w stanie unieść nawet 150 kg. To kolejna zaleta, która regałom daje ogromną przewagę nad innymi meblami. Mogą być też umieszczone na stopkach lub kółkach. Dzięki przykręceniu kółek regał chromowany może pełnić funkcję wózka kelnerskiego lub hotelowego.

Zapraszamy na zakupy - regały chromowane możesz kupić w naszym sklepie internetowym: https://wyposazamysklepy.pl/regaly-sklepowe-chromowane

 

Uniwersalne, solidne regały chromowane - ABM Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria