Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Technorattan - alternatywa dla wikliny

odsłon: 112

Technorattan - alternatywa dla wikliny

26-08-2020

Technorattan, nazywany też sztucznym rattanem, to coraz popularniejszy materiał wykorzystywany w sklepach. Dzieje się tak z powodu wyjątkowych właściwości materiału, które zapewniają mu trwałość, naturalny wygląd i łatwość utrzymania.

Klienci doceniają akcesoria z technorattanu przede wszystkim za ich długowieczność i estetyczny wygląd. Nie różnią się w wyglądzie od artykułów z naturalnego rattanu, są jednak znacznie trwalsze i odporne na wiele czynników. Nie grozi im zalanie ani zabrudzenie. Nie wsiąka w nie woda, dlatego można je łatwo umyć i odświeżyć.

W naszej ofercie można znaleźć różne kształty i rozmiary koszyków z polirattanu. Prostokątne, okrągłe, wachlarzowe — idealnie wyeksponują owoce, warzywa lub inne artykuły wrzucone luzem. Kosze można zamówić razem ze specjalnym, metalowym stelażem. Dzięki temu będą lepiej widoczne i zaakcentowane.

Szczególnie polecamy nasze nowości. Technorattanowy kosz piknikowy, teraz w wyjątkowej, promocyjnej cenie — idealny na wakacyjne wyjazdy. Zmieści przekąski i napoje dla całej rodziny. Można go wykorzystać jako ozdobę lub urozmaicenie ekspozycji w sklepie. Kosze na pieczywo w wersji małej i dużej najczęściej są używane na pieczywo. Wyglądają naturalnie i pasują swoim charakterem do eksponowania artykułów spożywczych.

Alternatywa dla wikliny - technorattan

« Powrót