Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Stylowa realizacja – wyposażenie sklepu odzieżowego

odsłon: 103

Stylowa realizacja – wyposażenie sklepu odzieżowego

08-06-2022

Przedstawiamy wyposażenie sklepu odzieżowego – gustownego butiku. Za realizację odpowiadał salon ABM w Rzeszowie. Zaprojektowaliśmy wnętrze, w którym panuje atmosfera pełna elegancji i harmonii. Pastelowe barwy przełamaliśmy złotym akcentem, tworząc kobiecą, elegancką przestrzeń.

W aranżacji na główny plan wysuwają się stojaki na ubrania , szklana gablota i lada.

Prezentujemy meble do butiku pełnego elegancji. W jego ofercie znajduje się odzież, obuwie oraz torebki polskich marek. Wnętrze o powierzchni około 50 metrów kwadratowych było po świeżym remoncie. Wykreowaliśmy zatem całkiem nową przestrzeń do ekspozycji ubrań.

Do prezentacji sukienek, spódnic, bluzek i kompletów przeznaczyliśmy stojaki odzieżowe. Złoto-różowe stojaki na ubrania umieściliśmy w przyściennej oraz środkowej części butiku. Stojaki w części przyściennej wyposażyliśmy w górne półki. To świetne miejsce na ekspozycję dodatków, w tym wypadku wyrazistych torebek z nadrukami w żywych kolorach. Oświetlenie LED zamontowane pod półkami oświetla ubrania rozwieszone na drążku. W części stojaków zastosowaliśmy również półki dolne w różowym kolorze. To dodatkowa ozdoba stojaków, gdzie możemy prezentować na przykład obuwie.

Klientki butiku z pewnością ucieszy możliwość wypicia aromatycznej kawy na wygodnej sofie lub fotelu. Tuż obok znajduje się przymierzalnia umieszczona za zasłoną z grubego materiału.

Dodatkowym wyposażeniem są także mniejsze regały na obuwie. W środkowej części sklepu znalazł się również stół, gdzie eksponowane są wybrane elementy odzieży.

Na uwagę zasługuje również szklana gablota. Na półkach znalazły się ekskluzywne kosmetyki, perfumy i biżuteria. Na ściankach gabloty zastosowaliśmy lustra, w których odbijają się produkty ułożone na półkach. Dodatkowe wyróżnienie zapewnia oświetlenie pionowe LED.

W butiku nie mogło oczywiście  zabraknąć lady sklepowej. W realizacji zastosowaliśmy ladę w kolorze pastelowego różu. Dekoracja na froncie lady przypomina lamele. W cokole dolnym widzimy lustrzane wstawki. Blat wykonaliśmy w kolorze białym o matowym wykończeniu. Tuż za ladą znajduje się szafka utrzymana w tym samym stylu. Wewnątrz wyposażyliśmy ją w półki. Otwarcie typu push to open pozwala na wygodne i ciche użytkowanie.

W rezultacie gustowne wnętrze utrzymane jest w pastelowych barwach.

Wyposażenie sklepu z odzieżą | ABM Rzeszów

« Powrót

Galeria