Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Stojaki na ubrania – do sklepu i garderoby

odsłon: 84

Stojaki na ubrania – do sklepu i garderoby

27-07-2022

Stojaki na ubrania zapewniają swobodny dostęp do odzieży. Z tego powodu zyskały popularność najpierw w przestrzeni handlowej, a potem w domowej garderobie. Co ważne, doskonale sprawdzają się nawet na niewielkiej przestrzeni.

Stojaki są doskonałą oprawą dla eleganckiej odzieży. Dlatego spotkamy je w niemal każdym butiku. Te wykonane ze stali chromowanej wyróżniają się połyskującą powierzchnią. Walory estetyczne łączą się z funkcjonalnością – prezentowaniem odzieży na wieszakach.

Wiemy, że statyw na ubrania to świetny sposób na prezentowanie nowych kolekcji w centrum sali sklepowej. Zwłaszcza, że niektóre elementy garderoby trudno ułożyć na półkach w odpowiedni sposób. Złożone kurtki puchowe czy ciężkie płaszcze zajmują sporo miejsca. Z kolei długie cardigany i kombinezony damskie ułożone na półkach nie są prezentowane w całej okazałości. Odzież zawieszona na stojakach prezentuje się znacznie korzystniej. Dodatkowo na wieszakach z łatwością rozmieścimy ubrania posegregowane według kolorów i rozmiarów. Pamiętajmy jednak, aby umieszczać ubrania na stojakach w rozsądnej ilości. Dzięki temu przeglądanie odzieży będzie o wiele wygodniejsze.

W ofercie ABM znajdziemy stojaki w różnych kształtach i z wybranymi funkcjonalnościami. Jeśli zależy nam na częstej zmianie ekspozycji lub transporcie między magazynem a sklepem, wybierzmy stojaki wyposażone w kółka, tak zwane transportery. Natomiast stojaki składane są niezastąpione podczas targów, ponieważ po złożeniu zajmują niewiele miejsca. W stojakach regulowanych dostosujemy wysokość i szerokość do ilości prezentowanej odzieży. Z kolei stojaki wyposażone w podest i półkę górną dają możliwość zaprezentowania butów, torebek, dekoracji. Oferujemy również stojaki dedykowane konkretnym elementom garderoby. Umieścimy na nich na przykład czapki, rajstopy, paski i krawaty.

Z kolei wieszak metalowy stojący z lustrem to alternatywa dla lustra zawieszonego na ścianie. Kółka sprawiają, że tego typu stojak może pełnić funkcję mobilnej przymierzalni. Mniejsza wersja stojaka z lustrem przeznaczona jest do sklepów obuwniczych.

Gdzie sprawdzą się stojaki? W sklepach odzieżowych, butikach, sklepach sportowych, biurze, domu lub mieszkaniu.

Stojaki ST010 i ST012 kupimy teraz w promocyjnych cenach!  Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego oraz Salonów ABM.

Stojaki na ubrania w ABM Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria