Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Stacja bezdotykowa do dezynfekcji rąk

Strona główna » Katalog produktów » ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ » Stacja bezdotykowa do dezynfekcji rąk


Stacja bezdotykowa do dezynfekcji rąk

Inne zdjęcia:

« powrót

Opis:

Kod: AB-BSD-5L-230V...

Cena PL

Stacja do dezynfekcji rąk bezdotykowa

Przeznaczony do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Idealny dla sektora handlowego, placówek medycznych, urzędów, gastronomii, branży fitness oraz miejsc kultury i rozrywki.
Samoobsługowy i bezdotykowy automat do dezynfekcji rąk. Wyposażony w czujnik zbliżeniowy za pomocą, którego urządzenie aplikuje odpowiednią ilość środka dezynfekującego. Bezdotykowa obsługa znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa i stanowi dodatkową barierę dla przenoszenia wirusów oraz bakterii. Konstrukcja umożliwia zastosowanie płynów do dezynfekcji w uniwersalnych pojemnikach o pojemności 5 litrów (prowadzimy dystrybucję płynu do dezynfekcji). Taka pojemność zapewnia około 10 000 cykli aplikacji płynu, co eliminuje problem częstej obsługi i uzupełnienia środka.

Bezdotykowa stacja obsługa idealnie sprawdzi się w małych punktach handlowo-usługowych, salonach samochodowych, urzędach, dworcach, lotniskach, miejscach kultu religijnego, kinach, instytucjach kultury, klubów fitness, jak również w wielkopowierzchniowych sieciach handlowych.

Wymiary: 136x40x40 cm

kod kolor
AB-BSD-5L-230V-B
biała
AB-BSD-5L-230V-ND stal nierdzewna