Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Solidny stojak do sklepu i garderoby

odsłon: 288

Solidny stojak do sklepu i garderoby

17-02-2021

Myśląc o stojaku na ubrania, pojawia się obraz błyszczącego, metalicznego stelaża. Odzwierciedleniem wyglądu powinna być także wysoka jakość. Jak wybrać stojak do sklepu lub domowego wnętrza? Czym kierować się przy jego wyborze?

Pierwszym kryterium jest materiał wykonania. Trwały stojak na odzież wykonany będzie ze stali szlifowanej lub chromowanej. Oba cechuje wysoka odporność na korozję, a więc nieestetyczne rdzewienie. Dzięki temu powierzchnia stelaża pozostaje w dobrym stanie na długo. Odpowiednia obróbka stali sprawia, że powierzchnia stojaka jest lśniąca i gładka. Właśnie dlatego stojaki zachwycają swoim blaskiem. Co więcej, chromowana powłoka chroni przed zarysowaniem, co jest istotne zwłaszcza w sklepach odzieżowych. Duża ilość Klientów codziennie odwiedzających sklep wymaga mebli odpornych na czynniki mechaniczne. Dzięki temu stelaż na ubrania podwójny nie traci pierwotnego wyglądu.

Ważne, aby stojak do sklepu był także łatwy do przemieszczenia, a przy tym stabilny. Modele wyposażone w kółka usprawniają zmianę miejsca stelaża. Gładko suną po powierzchni, nie rysując jej. Szybkie przeniesienie jest ważne zwłaszcza w sklepach, gdzie często zmienia się kolekcję. Stojak na kółkach sprawdza się także, gdy musimy przewieźć ubrania do magazynu. Dzięki hamulcom mebel pozostaje na swoim miejscu.

Nasze stojaki pozwalają również na regulację szerokości i wysokości, a także składanie. W ten sposób oszczędzamy miejsce, dostosowując stelaż do bieżących potrzeb.

Nie bez znaczenia pozostaje także miejsce, w którym powstają stojaki. W ofercie ABM posiadamy stojaki pochodzące także z Włoch. Włoskie meble słyną ze swojej jakości i efektownego wyglądu. Nie bez powodu kraj ten wniósł wiele do historii meblarstwa.  

Oferując najlepsze, sprawdzone modele pomyśleliśmy także o ich przeznaczeniu do domowej garderoby. Obecnie coraz częściej urządzamy wnętrza w stylu nowoczesnym, oparte na metalowych elementach. Stojaki znakomicie wpisują się w ten trend. Ich otwarta konstrukcja sprawdza się do przechowywania garderoby. Cyrkulacja powietrza sprawia, że ubrania pozostają świeże.

Pełna oferta stojaków znajduje się w naszym e-sklepie.

Solidny stojak do sklepu i garderoby | ABM

« Powrót

Galeria