Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Słupek z taśmą zwijaną do zarządzania przestrzenią

odsłon: 200

Słupek z taśmą zwijaną do zarządzania przestrzenią

24-03-2021

Słupek z taśmą zwijaną doskonale nadaje się do wydzielania obszarów w sklepach i biurach. Dzięki niemu wydzielimy granicę strefy niedostępnej dla użytkowników lokalu. To rozwiązanie przydatne zwłaszcza dla sklepów spożywczych, gdzie najlepiej sprawdzają się fizyczne przegrody.

Słupki pełnią różnią funkcję. Te z ogranicznikiem młynka ustawiane są przy wejściach do sklepów. Dzięki nim Klienci wchodzą do sklepu pojedynczo, co sprawdza się zwłaszcza w przypadku mniejszych sklepów. Z kolei słupki bramek do wózków wraz z zespołem języków służą do przejazdu dużych wózków. Jednak poza funkcją prowadzenia Klienta, słupki mogą również służyć do oddzielania wyznaczonych miejsc. Takie zastosowanie ma na przykład słupek odgradzający z taśmą – nowość od ABM.

Słupek z taśmą zwijaną  wykonaliśmy ze stali chromowanej, materiału odpornego na korozję. Okrągła podstawa zapewnia stabilność i pewne przyleganie do podłoża. Słupek posiada czerwoną taśmę wykonaną z poliestru, łatwą do wysuwania i zwijania. Kolor taśmy sprawia, że słupek jest dobrze widoczny i pełni funkcję ostrzegawczą. Długość taśmy wynosi 2,5 metra, więc umożliwia regulację długości w sporym zakresie.

Przegroda z wysuwaną taśmą ma tę zaletę, że w każdej chwili możemy zmienić jej położenie i szerokość. Dlatego też to dobre rozwiązanie tymczasowe.

Miejsce zastosowania słupka jest nieograniczone. Barierka odgradzająca z taśmą sprawdzi się w aptekach, bankach, magazynach, sklepach różnych branż, a nawet muzeach. Krótko mówiąc, wszędzie tam, gdzie potrzebujemy wydzielić strefę wyłączoną z użytku.

Innym zastosowaniem może być zabezpieczenie cennego towaru, na przykład służącego za ekspozycję. To ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o przedmioty z delikatnych materiałów, takich jak szkło czy ceramika. Dzięki odgrodzeniu towar jest bezpieczny.

W przypadku, gdy oddzielenie ma stanowić stały element wyposażenia, wybierzmy słupek przegrody niskiej. Dwa słupki przegrody łączy rura przegrody niskiej. W ten sposób otrzymujemy stabilny system odgradzający.

System wejścia wyjścia do sklepów i nie tylko w naszym e–sklepie.

https://wyposazamysklepy.pl/slupek-stalowy-z-tasma-czerwona

 

« Powrót