Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie sklepu z akcesoriami komputerowymi

odsłon: 508

Wyposażenie sklepu z akcesoriami komputerowymi

20-12-2017

Drony, roboty, czy... jeżdżące walizki – takie niezwykłe gadżety prezentują nasze meble, w które wyposażony jest sklep zlokalizowany w jednym z najnowszych centrów handlowych w Polsce. Współprojektowane przez nas sklepowe wnętrze ma te same cechy, co sprzedawany towar – jest nowoczesne i funkcjonalne.

Przestrzeń ekspozycyjna została efektywnie zagospodarowana, co pozwala sprzedawcom na prezentowanie szerokiego asortymentu towaru z branży nowych technologii, a klientom na komfortowe sprawdzenie jego możliwości.

Produkty zasługujące na wyróżnienie zostały umiejscowione na blatach masywnych zabudów na bazie regału metalowego, a co cenniejsze artykuły trafiły do szklanej gabloty, wyposażonej w oświetlenie LED. Do maksimum wykorzystana jest powierzchnia handlowa, prezentująca asortyment o różnych rozmiarach i wadze.

W prezentowanej realizacji bardzo ważną rolę pełnią metalowe zawieszki sklepowe. Są znakomitym uzupełnieniem regałów metalowych posiadających ściankę perforowaną lub specjalne płyty MDF z aluminiowymi wsuwkami. Taki zestaw pozwala na dowolną konfigurację i prezentację wielu produktów, a w razie potrzeb na szybką zmianę ekspozycji.

Realizacja ABM Dobry Początek

« Powrót

Galeria