Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

VII edycja Kina Letniego ABM!

odsłon: 101

VII edycja Kina Letniego ABM!

01-07-2024

Początek wakacji świętowaliśmy podczas VII edycji Kina Letniego ABM!  W ostatni piątek czerwca spotkaliśmy się przy Dobrym Początku 6, aby wspólnie obejrzeć film "Choć goni nas czas" – inspirującą opowieść o odkrywaniu siebie i spełnianiu marzeń na każdym etapie życia.  To był cudowny wieczór! 
 
Na siódmą edycję kina plenerowego zaprosiliśmy Mieszkańców Osiedla Przewóz, Pracowników i naszych Przyjaciół.  Seans na świeżym powietrzu  rozpoczęliśmy tradycyjnie o godzinie 21:00.
 
Rozsiedliśmy się wygodnie na leżakach, a dla fanów dobrego jedzenia czekał food truck serwujący pyszne przekąski oraz stanowisko z orzeźwiającymi lodami! Atrakcją filmowego wieczoru był też konkurs dla uczestników kina!
 
Kino Letnie to tradycyjne wydarzenie naszej firmy, które powstało z myślą o lokalnej społeczności. Seanse odbywają się na świeżym powietrzu i rozpoczynają tuż po zachodzie słońca. Nasza inicjatywa lokalna to nie tylko możliwość obejrzenia hitów filmowych, ale przede wszystkim okazja do wspólnych spotkań.
 
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia, a Gościom za liczne przybycie i niezapomnianą atmosferę! Do zobaczenia na kolejnym seansie!

Kino Letnie ABM – VII edycja

« Powrót

Galeria