Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Meble Biurowe, Kraków 30-798, Dobry Początek 6


ABM Kraków Meble Biurowe

Sekretariat ☎+48 12 296 47 00, 609 116 116 e-mail info@abm.com.pl

Dla Państwa wygody uruchamiamy sobotnie dyżury HOME-OFFICE. Kontakt w godzinach 8-14  z naszym Doradcą pod numerem telefonu 609 116 116. 

Dział Obsługi Klientów Indywidualnych, Sieci Handlowych i Hurtowników:

Grzegorz Buzała Grzegorz Buzała
Dyrektor Handlowy
+48 609 116 336
+48 12 296 47 11
g.buzala@abm.com.pl
Paweł Solarski Paweł Solarski
Project Manager
+48 609 116 320
+48 12 296 47 22
p.solarski@abm.com.pl
Daniel Łukasik Daniel Łukasik
Project Manager
+48 515 212 311
+48 12 296 47 81
d.lukasik@abm.com.pl
Dariusz Ciemięga Dariusz Ciemięga
Project Manager
+48 609 116 337
+48 12 296 47 21
d.ciemiega@abm.com.pl
Katarzyna Giergiel Katarzyna Giergiel
Specjalista ds. Klientów Strategicznych
+48 515 212 319
+48 12 296 47 71
k.giergiel@abm.com.pl
Robert Motyka Robert Motyka
Specjalista ds. Klientów Strategicznych
+48 515 212 312
+48 12 296 47 41
r.motyka@abm.com.pl
Adam Janecki Adam Janecki
Specjalista ds. Klientów Strategicznych
+48 515 228 777
+48 12 296 47 31
a.janecki@abm.com.pl
Łukasz Arcimionek Łukasz Arcimionek
Specjalista ds. Klientów Kluczowych
+48 515 212 875
+48 12 296 47 61
l.arcimionek@abm.com.pl

Stoisko samoobsługowe Market:

Dominika Kowalska Dominika Kowalska
Kierownik - Stoisko Market
+48 515 212 597
+48 12 296 47 22
d.kowalska@abm.com.pl
Jarosław Putaj Jarek Putaj
Doradca Klienta
+48 667 004 622
+48 12 296 47 56
j.putaj@abm.com.pl
Paweł Krzywdziak Paweł Krzywdziak
Doradca Klienta
+48 12 296 47 56
+48 12 296 47 66
p.krzywdziak@abm.com.pl

Sklep internetowy:

Nikodem Orzechowicz  Nikodem Rzechowicz
Doradca Klienta
Konsultant Sklepu Internetowego
+48 515 212 316, +48 12 296 47 38
n.rzechowicz@abm.com.pl
Filip ChyćkoFilip Chyćko
Doradca Klienta
Konsultant Sklepu Internetowego
+48 728 409 484, +48 12 296 47 31
f.chycko@abm.com.pl


Eksport:

Tomasz Kofin Tomasz Kofin
Senior Sales Specialist
+48 515 212 595
+48 12 296 47 39
t.kofin@abm.com.pl
Ksenia Arcimionek Ksenia Arcimionek
Senior Sales Specialist
+48 12 296 47 29
+48 691 676 040
k.arcimionek@abm.com.pl

 

ABM Dobry Początek 6

Pokaż ABM Wyposażenie Sklepów i Biur na większej mapie

 

Od 17.07. 2017 zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się z ul. Gromadzkiej 46 do nowo powstałej siedziby przy ul. Dobry Początek 6. Budynek znajduje się przy wschodniej obwodnicy Krakowa, tuż przy trasie S7.

Do salonu przy ul. Dobry Początek 6 - zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8 do 17. Do Państwa dyspozycji na miejscu doświadczeni Doradcy oraz Projektanci. Realizujemy projekty od podstaw, modernizujemy także sklepy istniejące, poprawiając ich funkcjonalność. Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu zrealizujemy zlecenia na miarę Państwa potrzeb.

« Powrót