Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Regał warzywny metalowy duży


Opis:

Kod: A-A-S-REG-WA-7-210-..-.

Cena PLRegał warzywno-owocowy zwyciężył w kategorii "Najlepszy dostawca – meble sklepowe" w  IV edycji Konkursu „Perły Rynku FMCG 2014” 

Regał warzywny duży  A-A-WARZ-7

Pojemny  regał sklepowy metalowy przeznaczony do eksponowania warzyw oraz owoców. Dostępny w kolorze antracytowym lub białym z bokami z płyty laminowanej w odcieniu klonu naturalnego.

Moduł zawiera panel lustra oraz panel oświetlenia z nadrukiem (opcja bez nadruku w jednolitym kolorze dostępna na specjalne zamówienie). Regał posiada jeden wsad u góry pod  kosze płytkie duże 60x40x15 cm oraz  jeden wsad na dole pod kosze głębokie duże 60x40x24 cm. W miejsce jednego kosza dużego można położyć dwa małe. Plastikowe skrzynki należy dokupić osobno.

Regał w wersji do ciągu z jedną nogą umożliwia dostawianie regałów i w rezultacie tworzenie modułu dowolnej długości. Natomiast regał wolnostojący z dwiema nogami stanowi samodzielny mebel.  Regał wolnostojący (z dwoma nogami) postawimy pojedynczo, natomiast regał do ciągu (z jedną nogą) pozwala na budowanie regałów dowolnej długości. Do zbudowania ciągu 2 regałów potrzebujemy 1 regał wolnostojący i 1 regał do ciągu, do zbudowania ciągu 3 regałów potrzebujemy 1 regał wolnostojący i 2 regały do ciągu itd.

Wymiary:
Wysokość:
213 cm  (+ dodatkowa regulacja za pomocą stopki +/- 3 cm)

Głębokość: 114,2 cm
Szerokość:  125 cm dla regału wolnostojącego / 121 cm dla regału do ciągu

Kolor: RAL 9001 – biały z płytą laminowaną klon naturalny /  RAL 7016 - antracyt z płytą laminowaną antracytową

Do dokupienia: skrzynki plastikowe  na półki regału