Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wózek sklepowy Maxi Valzer 210 lt


Opis:

Kod:

Wózek sklepowy Maxi Valzer 210L

 

To elegancki, lekki i nowoczesny produkt, przeznaczony do wyposażania sklepów o większej powierzchni – idealny dla branży spożywczej, dla supermarketów, outletów i marketów specjalistycznych. Nowoczesny, lekki i trwały, poręczny, łatwy do utrzymania w czystości sprawi, że zakupy są przyjemnością.

Metalowa ocynkowana rama, okrągły uchwyt i plastikowe panele boczne w kolorze szarym oraz plastikowy kosz, dostępny w 5 standardowych kolorach - czerwonym, pomarańczowym, jasnozielonym, niebieskim i czarnym to cechy szczególne tego modelu. Standardowo wyposażony jest w kółka o średnicy 125 mm, na życzenie możliwe jest zamówienie innych kółek – plastikowych lub przeznaczonych na ruchome chodniki.

Wózek można skonfigurować i dostosować do asortymentu przestrzeni handlowej Klienta przy zamówieniu min 50 szt. – wybór koloru kosza, dodatkowych akcesoriów, siedziska dla dziecka wg palety RAL lub Panthone, wybór innych kółek. O szczegóły prosimy pytać naszych Doradców.

  Dostępne wyposażenie:

  • okrągły uchwyt w kolorze białym

  • panele boczne w kolorze szarym

  • kosz oraz siedzisko dla dziecka w jednym z 5 kolorów standardowych

  • standardowe kółka o średnicy 125 mm

Pojemność: 210 l

Wózek zaprojektowany został przez Pino Spagnolo, przedstawiciela włoskiego wzornictwa przemysłowego. Przyjazne detale gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Projekt i proces produkcji zgodne są z obowiązującymi normami UNI EN 1929. Wózki Rabtrolley to nowoczesna linia produktów dla sieci handlowych, zaproponowana przez producenta z 30 - letnim doświadczeniem w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych.