Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wózek sklepowy Midi Basic 160 lt


Opis:

Kod:

Wózek sklepowy MIDI 160L

Przedstawiciel nowej generacji wózków sklepowych. Nowoczesny, lekki i trwały, poręczny, łatwy do utrzymania w czystości sprawi, że zakupy będą dla Klientów przyjemnością. Przeznaczony do sklepów spożywczych – posiada atest do kontaktu z żywnością oraz do sklepów przemysłowych, wielobranżowych, odzieżowych outletów, marketów specjalistycznych.

Rama z uchwytem dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – szarej i czarnej. Kosz, wykonany z poliwęglanu, wyjątkowo odpornego na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych standardowo dostępny jest w 5 kolorach - czerwonym, pomarańczowym, jasnozielonym, niebieskim i czarnym. Możliwe jest zamówienie wózków w kolorze dopasowanym do identyfikacji wizualnej sklepu.

Wózek można składować na zewnątrz obiektów handlowych (pod wiatami). Nie wymaga szczególnych zabiegów konserwacyjnych, poza normalnym myciem za pomocą ciepłej wody i mydła oraz dbaniem o czystość kółek.

  Dostępne wyposażenie:

      zewnętrzna półka na butelki

      siedzisko dla dziecka wewnątrz wózka – do 15 kg

      uchwyt w miejscem na reklamę

      miejsce na reklamę w panelach bocznych

      kółka plastikowe o średnicy 100 lub 125 mm oraz kółka przeznaczone na ruchome chodniki

Pojemność: 160 l

Wózek można dowolnie skonfigurować według wymagań asortymentowych lub upodobań przy zamówieniu min 50 szt. – wybór koloru kosza, dodatkowych akcesoriów, siedziska dla dziecka wg palety RAL lub Panthone, wybór innych kółek. Wózek jest kompatybilny z technologią RFID – automatycznej identyfikacji produktów. O szczegóły prosimy pytać naszych Doradców.

Wózek zaprojektowany został przez Pino Spagnolo, przedstawiciela włoskiego wzornictwa przemysłowego. Przyjazne detale gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Projekt i proces produkcji zgodne są z obowiązującymi normami UNI EN 1929. Wózki Rabtrolley to nowoczesna linia produktów dla sieci handlowych, zaproponowana przez producenta z 30 - letnim doświadczeniem w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych.