Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wózek sklepowy Mini Glamour 80 lt


Opis:

Kod:

Wózek sklepowy MINI 80 l  Glamour

Alternatywna propozycja dla ręcznych koszyków w mniejszych sklepach spożywczych i delikatesach oraz jako dodatek do wyposażenia supermarketów. Lekki – waży zaledwie 8,4 kg, solidny i pojemny – ładowność do 40 kg, bardzo poręczny i wygodny w prowadzeniu, wyposażony jest w dodatkową półkę na butelki, umieszczoną poniżej kosza wózka - z możliwością obciążenia do 12 kg.

Model Glamour wykonany jest w 100 % z nowego rodzaju plastiku - poliwęglanu z dodatkiem włókna szklanego i przeznaczony do przechowywania wewnątrz budynku. Dostępny w 6 wariantach – wersja bezbarwna oraz 5 standardowych kolorów: czerwony, pomarańczowy, zielony, niebieski i czarnym. Dodatek włókna szklanego pozwolił uzyskać efekt przeźroczystości przy zachowaniu wszystkich zalet wózka standardowego oraz zwiększyć odporność na wyginanie i uderzenia.

Dostępne wyposażenie:

      uchwyt z kasetką „Euro Lock” na monety dowolnej waluty

      szkło powiększające do odczytywania informacji na produktach – dostępne w modelu z kasetką na monety

      naklejka z logo Klienta w przedniej części wózka (lub logo wytłoczone w procesie produkcji przy indywidualnym zamówieniu wózków)

      kółka plastikowe o średnicy 75 mm

Pojemność: 80 l

Czyszczenie i konserwacja:

wózek nie wymaga szczególnych zabiegów, poza utrzymaniem kółek w czystości i kontrolowaniem ich poprawnego działania. Mycie wózka ciepłą wodą z dodatkiem mydła.

Istnieje możliwość personalizacji czyli skonfigurowania wózka według indywidualnego zapotrzebowania przy zamówieniu min 50 szt. – wybór koloru wózka wg palety RAL lub Panthone, wytłoczenie logo w trakcie produkcji, wybór innych, niż proponowane w ofercie kółek. Wózek jest kompatybilny z technologią RFID – automatycznej identyfikacji produktów. O szczegóły prosimy pytać naszych Doradców.

Wózek zaprojektowany został przez Pino Spagnolo, przedstawiciela włoskiego wzornictwa przemysłowego. Przyjazne detale gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Projekt i proces produkcji zgodne są z obowiązującymi normami UNI EN 1929. Wózki to nowoczesna linia produktów dla sieci handlowych, zaproponowana przez producenta z 30 - letnim doświadczeniem w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych. Tworzywo jest przeznaczone do kontaktu z żywnością.