Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wózek sklepowy Mini Eko 80 lt


wozek-sklepowy-rabtrolley-eko-80-lt

Inne zdjęcia:

« powrót

Opis:

Kod:

Wózek MINI 80L Eko

Stanowi alternatywną propozycję dla koszyka ręcznego w mniejszych sklepach spożywczych, wielobranżowych i przemysłowych oraz jako dodatek do wyposażenia supermarketów. Lekki – waży zaledwie 8,4 kg, solidny i pojemny – ładowność do 40 kg, bardzo poręczny i wygodny w prowadzeniu, wyposażony jest w dodatkową półkę na butelki, umieszczoną poniżej kosza wózka - z możliwością obciążenia do 12 kg.

Model Eko przeznaczony do składowania wewnątrz budynku wykonany jest z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne - polipropylenu w 75% ponownie przetworzonego (plastik recyklowany) i dostępny tylko w kolorze czarnym.

Dostępne wyposażenie:

      uchwyt z kasetką „Euro Lock” na monety dowolnej waluty

      szkło powiększające do odczytywania informacji na produktach – dostępne w modelu z kasetką na monety

      naklejka z logo Klienta w przedniej części wózka (lub logo wytłoczone w procesie produkcji przy indywidualnym zamówieniu wózków)

      kółka plastikowe o średnicy 75 mm

Pojemność: 80 l

Czyszczenie i konserwacja:

wózek nie wymaga szczególnych zabiegów, poza utrzymaniem kółek w czystości i kontrolowaniem ich poprawnego działania. Mycie wózka ciepłą wodą z dodatkiem mydła.

Istnieje możliwość personalizacji czyli skonfigurowania wózka według indywidualnego zapotrzebowania przy zamówieniu min 50 szt. – wytłoczenie logo w trakcie produkcji, wybór innych, niż proponowane w ofercie kółek. Wózek jest kompatybilny z technologią RFID – automatycznej identyfikacji produktów. O szczegóły prosimy pytać naszych Doradców.

Wózek zaprojektowany został przez Pino Spagnolo, przedstawiciela włoskiego wzornictwa przemysłowego. Przyjazne detale gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Projekt i proces produkcji zgodne są z obowiązującymi normami UNI EN1929. Tworzywo jest przeznaczone do kontaktu z żywnością. Wózki to nowoczesna linia produktów dla sieci handlowych, zaproponowana przez producenta z 30 - letnim doświadczeniem w produkcji komponentów z tworzyw sztucznych.